• Home
  • Aktualności
  • Podsumowanie akcji „Rewitalizacja”. Przyjęliśmy 46 spraw

Podsumowanie akcji „Rewitalizacja”. Przyjęliśmy 46 spraw

Nasza kancelaria oddłużeniowa powstała po to, by pomagać. W marcu ogłosiliśmy akcję, w ramach której oddłużaliśmy łodzian za darmo. Okazało się, że taka inicjatywa była niezwykle potrzebna.

Portal Dłużnika to strona, na której opisujemy różne przypadki związane z zadłużeniem. Nasz zespół składa się z osób, które od wielu lat zajmują się tematyką długów. Sprawy, których się podejmujemy są przeróżne, a za każdą z nich stoi historia czyjegoś życia. Niektóre przypadki spędzały nam sen z powiek nie dlatego, że były trudne, a przez to jak wiele cierpienia się z nimi wiązało. Wspólnie zdecydowaliśmy, że chcemy pomóc osobom, które wpadły w spiralę zadłużeń lub borykają się z komornikiem, a nie stać ich na obronę prawną.

Rewitalizacja, czyli odnowa

W marcu ogłosiliśmy akcję, którą nazwaliśmy „rewitalizacja” nawiązując do planów odbudowy Łodzi. Chcieliśmy w ten sposób dać nadzieję wszystkim, którzy dawno przestali wierzyć w to, że ich sytuacja się poprawi. „Rewitalizacja” to odnowa, przywrócenie dawnej świetności. Trudno nie zgodzić się z tym, że oddłużanie prowadzi do poprawienia, a przede wszystkim stabilizacji sytuacji finansowej na tyle, że można z powrotem cieszyć się z rzeczy znacznie bardziej istotnych niż pieniądze. Właśnie z tego powodu analogia wydawała nam się trafiona.

Za nami 46 spraw oddłużeniowych

Aby wziąć udział w naszej inicjatywie, wystarczyło zgłosić się do nas mailowo, dołączając do wiadomości dopisek REWITALIZACJA ŁODZI. Dokładnie zapoznaliśmy się z każdym przypadkiem, który trafił do nas w ten sposób. Skontaktowaliśmy się z adresatami i wspólnie omówiliśmy wszystkie szczegóły.

Łącznie, podjęliśmy się w ramach akcji aż 46 spraw! Inicjatywa trwała do końca maja i przyniosła nam ogromne pokłady energii płynącej z uśmiechów na twarzach Klientów, którym udało się pomóc. Planujemy powtórzyć „rewitalizację”. Na naszej stronie na pewno pojawi się komunikat zapowiadający kolejną edycję – zachęcamy do regularnego odwiedzania Portalu Dłużnika.

Jeśli Ty także borykasz się z rosnącym zadłużeniem i nie wiesz, jak wybrnąć z trudnej sytuacji – napisz do nas.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl