Profi Credit i oddalone w całości powództwo na przeszło 10 000 zł

Takich spraw jak ta mamy dziesiątki. Przychodzi zapłakana dłużniczka. Mówi, że spłacała przez jakiś okres pożyczkę, ale niestety dwa, czy trzy miesiące miesiące były gorsze, występowały poślizgi w spłacie a pożyczkodawca wypowiedziała umowę. Efekt? Niestety często bywa dramatyczny. Sprawa szybko trafia do sądu. Okazuje się, że pozwem pożyczkodawca dochodzi jakiejś niebotycznej kwoty do spłaty. Tak właśnie było w tym przypadku. Na całe szczęście nasza Klientka na czas zareagowała. Dziś prezentujemy kolejny sukces naszej kancelarii: Profi Credit i oddalone w całości powództwo na przeszło 10 000 zł plus dalsze koszty procesowe.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w podobnej sprawie jesteśmy do usług. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Poniżej wyrok oddalający powództwo:

Tak wyglądał nakaz:

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Profi Credit

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy