Ultimo NSFIZ cofnął pozew, czyli nie ma nakazu i komornika

Dziś prezentujemy kolejną sprawę z Ultimo NSFIZ, która na całe szczęście skończyła się dobrze dla naszej Klientki. Pani Iwona została pozwana przez Ultimo NSFIZ, chodziło o stary i przedawniony kredyt, o którym nasza Klientka już dawno temu zapomniała. Niestety nie zapomniał wierzyciel - po wielu latach pozwał Panią Iwonę. Na całe szczęście nasza Klientka uprzedzona wcześniej o złożonym pozwie (sprawa wyszła w trakcie analizy akt w EPU) czekała tylko na doręczenie nakazu zapłaty. A później poszło już z górki... Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, zarzuciliśmy niewykazanie dochodzonej kwoty, brak legitymacji czynnej procesowej i oczywiście przedawnienie po czym Ultimo NSFIZ cofnął pozew.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w podobnych sprawach np. z Ultimo NSFIZ odezwij się koniecznie. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Prawna Exire, Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Ultimo NSFIZ

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy