Ultimo NSFIZ - zakończona egzekucja z nieruchomości i 100 000 zł umorzenia

Pech chciał, że Pan Andrzej nie spłacał kredytu hipotecznego w banku PEKAO S.A.. Z czasem zobowiązanie zostało sprzedane do Ultimo NSFIZ. Była spraw w sądzie, prawomocny wyrok zasądzający kwotę ok 140 000 zł. Był też komornik prowadzący egzekucję z wynagrodzenia i innych składników majątku, aż egzekucję skierowano do nieruchomości. Pan Andrzej w naszej Kancelarii pojawił się z końcem grudnia. Ze łzami w oczach powiedział, że na 3 stycznia wyznaczono termin opisu i oszacowania i komornik straszy terminem 1 licytacji jeszcze w styczniu. Dziś mamy 22 stycznia 2017 roku i już zawarliśmy umowę ugody z wierzycielem. Egzekucja w całości została umorzona, a mało tego wierzyciel umorzył blisko 100 000 zł po jednorazowej wpłacie 60 000 zł. Wydawałoby się, że sprawa nie do ruszenia bowiem dotyczyła kredytu hipotecznego zabezpieczonego na nieruchomości dłużnika zatem można było założyć, że prędzej czy później egzekucja z nieruchomości byłaby skuteczna. Nic bardziej mylnego...

Gdy skontaktowaliśmy się z Panem Andrzejem długo nie mógł wydusić ani słowa. Kompletnie nie wierzył w to co się stało. Wcześniej Ultimo NSFIZ proponował porozumienia z umorzeniem ok 10% wartości długu.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Ultimo NSFIZ, Umorzenie długu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy