Oddalone w całości kolejne powództwo - tym razem 6800 zł i koszty procesu przegrała Prokura NSFIZ

Prezentujemy kolejne korzystne rozstrzygnięcie dla naszej Klientki. Tym razem 6800 zł i koszty procesu przegrała Prokura NSFIZ. Do sprawy wróciliśmy po pewnym czasie. Sprawa trafiła już do egzekucji. Jak się okazało udało się skutecznie przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu no i dalej skutecznie wnieść sprzeciw. Efekt naszych działań jest taki, że Pani Iwona w kieszeni ma 6800 zł i koszty procesu. Z odsetkami w kieszeni łącznie zostanie kwota ok 9500 zł.

Jak widać nawet po dłuższym czasie można skutecznie wracać do prowadzonych postępowań. Bierność niestety jest najgorszym co można zrobić.

Przepraszamy za jakoś skanu, robiony na kolanie 😉

Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Prokura NSFIZ

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy