Krajowy Obrót Papierów Wartościowych - wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty

Trafiła do nas sprawa nakazu zapłaty wydanego na podstawie weksla. Powodem jest Krajowy Obrót Papierów Wartościowych. Klient początkowo zwrócił się do nas tylko o analizę sprawy, następnie po wątpliwościach, które przedstawiliśmy podjęliśmy współpracę odnośnie dalszej obrony procesowej. Wnieśliśmy skutecznie zarzuty oraz wniosek o wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty z weksla. Na tym etapie sąd podzielił nasze wątpliwości, o dalszych krokach w tej sprawie będzie oczywiście informować na bieżąco. Ważne, że sprawa nie trafiła do egzekucji, nasz Klient zatem spokojnie będzie mógł żyć i pracować nie martwiąc się czy aby zza rogu nie wyskoczy komornik.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi:  Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty, Nakaz zapłaty z weksla, Nakaz zapłaty w trybie nakazowym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy