O 10 rano telefon a o 13 oddalone powództwo w całości na kwotę przeszło 24 000 zł

Kancelaria jaka jest każdy widzi. Że wyzwań się nie boi a sukcesów ma ogrom to i dziś rano otrzymaliśmy telefon. Spanikowana, zapłakana Pani dzwoni i mówi: - Panie kochany o 13 mam sprawę, co zrobić? Co my na to? Jeden z naszych adwokatów wskoczył w samochód, przejechał 120 km, pojawił się na rozprawie o 13 i... I efekt był taki, że powództwo zostało oddalone na przeszło 24 000 zł. Pomiędzy telefonem, a wygraną minęły dokładnie 3 godziny. Pani dzwoniła dokładnie 4 kolejne razy żeby zrozumieć, że jeżeli wyrok się uprawomocni nie ma już długu na przeszło 24 000 zł i żadnych dodatkowych kosztów też nie będzie.

Inaczej mówiąc, to że jesteśmy w samym centrum Polski. Na skrzyżowaniu dwóch autostrad daje nam duże możliwości. Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy