Pozbawienie tytułu wykonawczego wykonalności - blisko 90 000 zł w kieszeni naszych Klientów

I kolejny ogromny sukces naszej Kancelarii. Na przestrzeni ostatnich dni to już druga taka wygrana, na tak dużą kwotę z Bankiem PEKAO S.A. Kilka dni temu pisaliśmy o oddalonym powództwie na 194 000 zł. Dziś mamy wygraną na blisko 90 000 zł, a w toku mamy kolejne podobne sprawy. Aż strach się bać co będzie dalej... No ale, jak widać jesteśmy skuteczni w tym co robimy i jak widać nie zawsze bank ma rację. Kilkukrotnie wzywaliśmy do umorzenia egzekucji, staraliśmy się przemówić do rozsądku decydentom i co? Efekt jest tak, że egzekucja na ponad 80 000 zł została umorzona, bankowy tytuł egzekucyjny został pozbawiony wykonalności w całości, zasądzono zwrot kosztów zastępstwa procesowego oraz koszty opłaty od pozwu - 5% warto przedmiotu sporu.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

pozbawienie-tytulu-wykonawczego-wykonalnosci

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, PEKAO, pozbawienie tytułu wykonawczego wykonalności

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy