Bank PEKAO przegrał w sądzie 194 000 zł

Dziś obiecany wcześniej wpis - Bank PEKAO przegrał w sądzie 194 000 zł. Ale po kolei... Kilka miesięcy temu zwrócił się do nas Pan Sławomir. Poszukiwał pomocy w bardzo poważnych długach. Jednym z nich był Bank PEKAO S.A., który domagał się spłaty ponad 194 000 zł. Wszystkie próby ugody spełzły na niczym, Bank kompletnie nie był zainteresowany porozumieniem. Sprawa w końcu trafiła do sądu, a my wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty podnosząc szereg zarzutów. Co się okazało? Zapadł wyrok uchylający nakaz zapłaty wydany przez Sąd Okręgowy w Siedlcach i oddalający powództwo w całości. Tym samym nasz Klient ma w kieszeni kwotę 194 000 zł + koszty procesu.

A poniżej omawiany wyrok oraz zaskarżony nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym:bank-pekao-przegral-w-sa%cc%a8dzie

Nakaz zapłaty:

bank-pekao-przegral-w-sa%cc%a8dzie

Szukasz pomocy? Zapraszamy. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, PEKAO, Sprzeciw od nakazu zapłaty,

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy