Lendon - sprzeciw od nakazu zapłaty i 5800 zł w kieszeni

Lendon - sprzeciw od nakazu zapłaty. Publikujemy obiecany wpis zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią. Ta sprawa zakończyła się oddaleniem powództwa w całości. Naszemu czytelnikowi pozostanie w kieszeni spora kwota, aż 5800 zł + koszty procesu. Wydawałoby się, że to nic... No właśnie, w przypadku tylko tego jednego Klienta zapadły aż 4 podobne wyroki. Ten jest oddalający powództwo w całości, trzy inne natomiast oddalały powództwo w znacznej części. Różnica to mieć czy nie mieć przeszło 10 000 zł i jedną chwilówkę mniej do spłaty. Nie ma też komornika, nie ma egzekucji.

Masz podobny problem? Szukasz pomocy? Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

lendon-sprzeciw-od-nakazu-zaplaty

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Oddalenie powództwa w całości, Sprzeciw od nakazu zapłaty, Lendon, RRM,

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy