Bank nie chce podpisać ugody? Mamy sposób na opornych - ugoda z Alior Bank

Państwo R. zgłosili się do nas w marcu 2016 roku. Przypominam, że mamy listopad. Dokładnie 8 miesięcy boksowaliśmy się z Alior Bank i niestety nie było przełomu. Bank kompletnie nie reagował na nasze prośby i kolejne wnioski, mimo że Państwo R. proponowali naprawdę sensowne warunki porozumienia. Pewnego dnia dzwoni nasza Klientka, w oczach łzy i strach w głosie. Okazało się, że Bank postanowił pozwać Państwa R. Co było dalej? A dalej to już właściwie nic się nie wydarzyło. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, zaczęliśmy procesować się z Bankiem. Po kilku tygodniach, dokładnie w piątek otrzymaliśmy informację, że ugoda z Alior Bank jednak jest możliwa. Bank prosi nas o kontakt.

W ten sposób obroniliśmy ponad 60 000 zł. Finalnie stanęło na ratach w wysokości 800 zł. Ponadto bank zwróci część prowizji oraz część składki za ubezpieczenie kredytu.

Nie musze mówić jak bardzo szczęśliwi są nasi Klienci.

Masz podobny problem? Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda-z-alior-bank

Tagi: Kancelaria Prawna Exire, Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Oddłużanie, Alior Bank, Ugoda z Alior Bank, 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy