Ugoda z Prokura NSFIZ - ponad 9 000 zł rozłożone na niskie raty

Trafiła do nas Pani Joanna, samotna matka trójki bystrych dzieciaków. W obsłudze mamy kilka spraw Pani Joanny, w tym trzy procesowe, gdzie walczymy z funduszami, które ewidentnie wykazywane kwoty wzięły z kosmosu. Powiedziałbym, że w jednej sprawie fundusz "pomylił się" na ponad 15 000 zł. Druga sprawa, wygląda na przedawnioną mimo, że jakiś czas temu była w egzekucji komorniczej... Na szczęście wiemy co zrobić w takiej sytuacji. Trzecia sprawa - tu właściwie jesteśmy już pewni, że nie doszło do prowidłowego przeniesienia wierzytelności. Wśród tych kilku spraw w toku jest też sprawa z Prokurą. Dziś więc na szybko wrzucamy kolejny sukces - ugoda z Prokura NSFIZ i 9 000 zł rozłożone na niskie miesięczne raty po 360 zł bez dalszych kosztów i odsetek. Oczywiście o pozostałych sprawach będziemy informować niebawem.

Naszym celem są jeszcze dwie ugody, w których niestety nie podziałamy procesowo z uwagi na skutecznie doręczone nakazy zapłaty oraz obrona pozostałych spraw, w których skutecznie podjęliśmy wcześniej wspomnianą wyżej obronę procesową. Myślę, że jesteśmy w stanie finalnie zamknąć się w miesięcznych ratach na poziomie powiedzmy 700 - 800 zł.

Szukasz pomocy? Nasz email pozostaje do dyspozycji: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda-z-prokura

Tagi: Kancelaria Prawna Exire, Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Ugoda, Prokura, Ugoda z Prokura NSFIZ

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy