Ugoda Bank Pocztowy - przystępne niskie raty

Ugoda Bank Pocztowy i przykład, że warto rozmawiać. Prezentujemy sprawę w której kilkanaście tysięcy złotych udało się, oczywiście dzięki życzliwości Banku Pocztowego rozłożyć na bardzo niskie miesięczne raty. Bank przychylił się do wniosku i przez pierwsze 12 miesięcy nasz Klient będzie opłacał raty w wysokości 200 zł, następnie po 400 zł. Jednocześnie bank zgodził się na księgowanie zobowiązania w pierwszej kolejności na poczet spłaty kapitału. Jest to o tyle ważne, że im mniejsza kwota kapitału, tym zdecydowanie niższe odsetki od kredytu.

Jest to kolejny przykład, że warto rozmawiać i że z wierzycielami naprawdę można się porozumieć. Warto zaznaczyć, że sprawa trafiła już do sądu, zatem zapewne niebawem pojawiłby się też komornik.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda-bank-pocztowy

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Bank Pocztowy, Ugoda bankowa, Ugoda, Sąd, komornik

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy