Opłata za odnalezienie majątku dłużnika - 2700 zł w kieszeni naszych klientów

Dziś poruszamy kolejny ciekawy temat. Kogo tak naprawdę obciąża opłata za odnalezienie majątku dłużnika? Pan Marcin i jego przemiła żona. Wypowiedziany kredyt, 50 000 zł do spłaty, sprawa dwa tygodnie wcześniej trafiła do komornika. Mniej więcej tak zaczęła się ta historia. Na szczęście w porę podpisaliśmy ugodę, ale to nie koniec. Nagle komornik odnalazł majątek i końca naszego zdziwienia nie było. Okazało się, że komornik kosztami postanowił obciążyć naszych Klientów.

Wnieśliśmy skargę i sąd podzielił nasze racje.

Było tak:

oplata-za-odnalezienie-maja%cc%a8tku-dluz%cc%87nika-1

Ostało się:

oplata-za-odnalezienie-maja%cc%a8tku-dluz%cc%87nika-2

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Oddłużanie, Opłata za odnalezienie majątku dłużnika, Komornik, Koszty egzekucji

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy