Nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym

Sąd wydał nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Zakwestionowaliśmy twierdzenia powoda bowiem przytoczone okoliczności wzbudziły nasze głębokie wątpliwości. Oczywiście teraz dopiero przyjdzie czas na właściwą obronę procesową w Sądzie Rejonowym, o ile powód nie wycofa się ze sprawy. Ostatnio niestety coraz częściej widujemy takie przypadki, widać potwierdza to jedynie nasze przypuszczenia, że duża część dochodzonych pozwami wierzytelności jest conajmniej wątpliwa, o ile w ogóle istnieje.

Otrzymałeś nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym? Daj sobie szansę i koniecznie prześlij nam dokumenty z sądu do oceny. Być może jesteśmy w stanie pomóc.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy