Ugoda z Debtor NSFIZ - spłata wypowiedzianego kredytu hipotecznego

Bywają takie przypadki jak ten, gdy wierzyciel pierwotny nie wyraża zgody na porozumienie, zaś zdecydowanie łatwiej rozmawia się z wierzycielem wtórnym. Dziś prezentujemy właśnie taką sprawę. Mimo wielu prób porozumienia, wierzyciel pierwotny (Getin Noble Bank) nie był kompletnie zainteresowany porozumieniem. Dopiero gdy sprawa trafiła do wierzyciela wtórnego nastąpił przełom i rozpoczęliśmy negocjacje. To wtedy ugoda z Debtor NSFIZ (wierzyciel wtórny) rozwiązała cały problem. Udało się zobowiązanie rozłożyć na 115 miesięcznych rat, z dość sensowną (w finansowym zasięgu naszych Klientów) wpłatą inicjującą.

Plusem jest to, że Wierzyciel wyraził zgodę na spłatę zobowiązania bez dalszych kosztów i odsetek... W ten sposób dość znaczna kwota, blisko 30 000 zł, pozostanie naszym Klientom w kieszeni. To duża ulga!

Pozostajemy do dyspozycji. Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Ugoda z Debtor NSFIZ 1

Ugoda z Debtor NSFIZ 2

Ugoda z Debtor NSFIZ 3

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy