Ugoda Santander Consumer Bank

Kolejna skutecznie zamknięta sprawa. Tym razem ugoda Santander Consumer Bank i rozłożenie długu na miesięczne raty po 1000 zł każda z nich. Nie ukrywamy, że to jeden z największych sukcesów naszej Kancelarii. Sprawa trafiła do nas na kilka tygodni przed terminem licytacji i gdybyśmy skutecznie nie powstrzymali działań komornika, zapewne doszłoby do skutecznej licytacji nieruchomości naszego Klienta. Wadium wpłaciły 3 osoby. Na szczęcie musiały obejść się smakiem. Koledzy prawnicy stanęli na wysokości zadania.

Wcześniej, przed licytacją, Bank odrzucił wniosek o zawarcie umowy ugody. Finalnie udało się jednak porozumieć. Kwota 39 500 zł zostanie rozłożona na miesięczne raty, które bez wątpienia są w zasięgu naszego Klienta.

Szukasz pomocy? Odezwij się: pomoc@portal-dluznika.pl

Ugoda Santander Consumer Bank

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy