Koszty pożyczki - warto przeczytać

Dziś prezentujemy kolejny szczególnie ciekawy i ważny artykuł. Może z powodzeniem służyć za swego rodzaju ściągawkę i poradnik, jak bronić się i jakich argumentów użyć, żeby swoje w sądzie załatwić. Poruszamy koszty pożyczki, czyli jak sąd w jednej z prowadzonych przez nas spraw nie pozostawił suchej nitki na nienależnych opłatach i dodatkowych kosztach, które w tym przypadku przewyższały kwotę pożyczki. Warto zapoznać się z poniższymi skanami, szczególnie w kontekście tzw. pożyczek - chwilówek.

Jesteś w podobnej sytuacji. Dostałeś 1.500 zł pożyczki, a koszty od niej wynoszą 3 000 zł. Tak nie może być – broń się przed sądem!

Jak zwykle pozostajemy do dyspozycji. Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

koszty pożyczki 1

koszty pożyczki 2

koszty pożyczki 3

koszty pożyczki 4

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy