Ugoda PEKAO - raty na okres 3 lat

Pan Krzysztof, niemal 40 lat, centralna Polska. Od lat w egzekucji roszczenie na blisko 30 000 tysięcy złotych. Po kilku miesiącach regularnych wpłat (okres próbnym) w zadeklarowanej wysokości udało się podpisać porozumienie. Ugoda PEKAO zakładka spłatę zobowiązania w miesięcznych ratach po 800 zł przez okres 36 miesięcy. Co ważne - raty księgowane są na kapitał. W ten sposób sprawa egzekucji raz na zawsze się skończy a nasz Klient będzie mógł się cieszyć spokojnym życiem, bez atrakcji jakie niesie ze sobą egzekucja komornicza.

Jak zwykle zachęcamy do negocjacji i rozmów z wierzycielami. Jak często prezentujemy na naszym blogu, bardzo często udaje się wynegocjować dobre warunki spłaty pomimo np. egzekucji komorniczej.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda z Pekao

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy