Kolejny sukces - ugoda z bankiem PEKAO

Dziś prezentujemy kolejną sprawę, z sukcesem zakończone negocjacje - ugoda z bankiem PEKAO. Ale żeby nie wyprzedzać faktów... Kilka tygodni temu zwrócił się do nas Pan Jerzy, który od dłuższego czasu próbował podpisać porozumienie z Bankiem PEKAO. Niestety. Składał propozycje, negocjował, następnie albo Bank nie był zainteresowany, albo wręcz Pan Jerzy nie wywiązywał się z kolejnych deklaracji. Finał tych rozmów był raczej mierny, wszczęto egzekucję z nieruchomości Pana Jerzego, niebawem miał się odbyć opis i oszacowanie. Na całe szczęści udało nam się wypracować pewien kompromis i finalnie bank przystał na deklarację. Miejmy tylko nadzieję, że dalsza spłata pójdzie już z górki...

Jeżeli masz podobny problem i potrzebujesz pomocy - napisz: pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy do dyspozycji!

 ugoda z bankiem PEKAO

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy