Ugoda Getin Bank - umorzenie 244 000 zł

Ugoda Getin Bank - umorzenie 244 000 zł

Dziś kolejny przypadek wypowiedzianej umowy kredytu hipotecznego na kwotę kapitału w wysokości ponad 740 000 zł, a z odsetkami blisko 1 mln złotych. Na szczęście i tym razem sprawa zakończyła się dobrze dla dłużników - ugoda Getin Bank i umorzenie 244 000 zł naliczonych odsetek karnych. W ten sposób na dość rynkowych zasadach Państwo W. będą mieli raz jeszcze kwotę kapitału rozłożoną na miesięczne raty. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że bank zmniejszył oprocentowanie kredytu, co pozwoliło obniżyć miesięczne raty porównując do pierwotnego harmonogramu spłaty o kilkaset złotych. To już zauważalna różnica, a w skali roku mówimy o kilku ładnych tysiącach w kieszeni dłużników.

Jak to zawsze powtarzamy, jak się wie co się robi to naprawdę można góry przenosić. Po dwóch latach skutecznej egzekucji, wielu podejściach do ugody i wielu innych kancelariach udało nam się wypracować sensowne warunkach porozumienia. Jak widać porozumienie było możliwe i jak to bardzo często w podobnych przypadkach i ta sprawa zakończyła się dużym umorzeniem.

Masz podobny problem? Szukasz pomocy? Bank wypowiedział Ci kredyt hipoteczny?

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Ugoda z Getin Bank

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy