Restrukturyzacja umowy kredytowej w Getin Bank

Restrukturyzacja umowy kredytowej w Getin Bank

Dziś prezentujemy kolejny sukces - restrukturyzacja umowy kredytowej w Getin Bank. Sprawą zajmowaliśmy się od kilku tygodni i finalnie udało nam się pomniejszyć miesięczną ratę. Bank zgodził się na wydłużenie okresu spłaty do maksimum co pozwoliło obniżyć ratę miesięczną. Jednocześnie negocjujemy dwie inne umowy tej samej Klientki i zapewne tu także dopniemy swego oraz co stanowi największy problem - negocjujemy spłatę chwilówek, tak żeby docelowo do spłaty była jak najmniejsza kwota. Jeżeli nam się to nie uda i negocjacje z chwilówkami trafią do sądu, oczywiście podejmiemy skuteczną obronę.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga.

Masz podobny problem? Szukasz sposobu na obniżenie miesięcznych rat? Przytłaczają Cię zobowiązania? Odezwij się koniecznie. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Restrukturyzacja umowy kredytowej w Getin Bank

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy