Ugoda z FM Bank - kolejne porozumienie z wierzycielem

Ugoda z FM Bank - kolejne porozumienie z wierzycielem

Zgłosił się do nas sympatyczny człowiek z południa Polski. Przyniósł ze sobą dużo zapału, uśmiechu, ale i masę bardzo dużych długów. Właściwie od początku wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Od mniej więcej dwóch miesięcy powoli, dzień za dniem, staramy się z mozołem wypracować kolejne porozumienia. Nie pozostawia wątpliwości, że bez pomocy Banków Pan M. z czasem popadnie w jeszcze większe tarapaty finansowe. Dziś prezentujemy jedną z takich spraw - ugoda z FM Bank.

Początkowo Bank był bardzo niechętny jakiejkolwiek restrukturyzacji. Wysłaliśmy kilka pism, przeanalizowaliśmy umowę kredytową, szukaliśmy rozwiązania problemu i nici porozumienia. Dopiero po którymś z pism, kolejnym telefonie do Banku udało się wypracować porozumienie. Bank pomimo gwarancji de minimis oraz obligatoryjnego ubezpieczenia do umowy kredytu, zgodził się na ugodę. Udało się porozumieć i przeksięgować składkę ubezpieczenia na poczet spłaty kapitału. W ten sposób z raty 1633 zł zeszliśmy na 1131 zł. To znaczna różnica.

W tym miejscu ogromne podziękowania dla kompetentnej kady zarządzającej z Działu Windykacji FM Banku. Bez ich przychylności kredyt zapewne niebawem zostałby wypowiedziany.

Masz podobny problem? Pisz: pomoc@portal-dluznika.pl

Poniżej prezentujemy dokumenty z tej sprawy:

Umowa ugody FM Bank 1

Pierwotny harmonogram:

Umowa ugody FM Bank 2

Harmonogram po zawarciu umowy ugody:

Umowa ugody FM Bank 3

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy