Ugoda z Getin Bank - umorzenie 50% odsetek karnych

Ugoda z Getin Bank - umorzenie 50% odsetek karnych

O porozumienie, które dziś prezentujemy walczymy ponad pół roku. Tym bardziej cieszymy się z efektów rozmów. Poniżej kolejna ugoda z Getin Bank.

W maju zeszłego roku rozpoczęliśmy negocjacje w sprawie wypowiedzianego kredytu hipotecznego. Wcześniej sprawę prowadziła kancelaria prawna z Warszawy. Niestety spór sądowy co najwyżej zaognił słabą już całą sytuację dłużników, a z czasem po przegranej w sądzie, Bank zupełnie zaniechał dalszych negocjacji.

Dopiero, gdy sprawa trafiła do nas, udało nam się przejść do konkretnych negocjacji z Wierzycielem i mimo, że Bank pierwotnie zdecydował się sprzedać wierzytelność, finalnie udało się wynegocjować dość dobre warunki porozumienia. Porozumienie zakłada:

  • raty kapitałowo-odsetkowe w wysokości ok. 2 800,00 zł miesięcznie,
  • oprocentowanie zmienne Wibor 3M + marża 2,5 p.p.,
  • bezwarunkowe umorzenie 50% odsetek karnych,
  • kapitalizacja 50% odsetek karnych,
  • zabezpieczenie spłaty na nieruchomości dłużników.

Poniżej treść pisma z Banku.

Jeżeli masz podobny problem, skontaktuj się z nami. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Ugoda z Getin Noble Bank

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy