Ugoda z wierzycielem i przeszło 28 000 zł w kieszeni dłużnika

Ugoda z wierzycielem i przeszło 28 000 zł w kieszeni dłużnika

Dziś prezentujemy kolejne zawarte porozumienie z wierzycielem. Można powiedzieć, jeszcze ciepłe. Sprawa dotyczy naszej stałej Klientki, którą od wielu miesięcy wyprowadzamy na prostą. Jestem przekonany, że już niebawem cały proces zakończy się, a dziś kolejny przykład skutecznie podjętych działań. Chodzi o zobowiązanie stwierdzone prawomocnym nakazem zapłaty, skierowane do egzekucji. Pierwotna wierzytelność wynikała z nieopłaconej w terminie faktury.

Spółka o której mowa upadła. Pozostały zobowiązania, które dochodzone były pod nadzorem syndyka. Na całe szczęście udało nam się porozumieć i ta sprawa także będzie miała swój szczęśliwy finał. Wierzyciel umorzy postępowanie egzekucyjne, odstąpi od przeszło 28.000,00 zł, a dalsza spłata będzie postępować w dalszych 60 miesięcznych ratach po 1000 zł, bez dalszych kosztów i odsetek.

To naprawdę bardzo dobre warunki porozumienia.

Masz podobny problem? Pozostajemy do dyspozycji: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda z wierzycielem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy