Ugoda w Getin Bank

Ugoda w Getin Bank

Statystycznie rzecz biorąc najwięcej ugód w kredytach hipotecznych podpisujemy właśnie z Getin Bankiem. Ugoda w Getin Bank jest możliwa i powiedziałbym, że zazwyczaj na dobrych lub bardzo dobrych warunkach. Zdecydowana większość takich spraw kończy się albo całkowitym umorzeniem odsetek zapadłych umownych, odsetek karnych i kosztów, albo w najgorszym wypadku umorzeniem samych odsetek karnych.

Dziś prezentujemy sprawę Pana Dariusza z niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim. Sprawa skończyła się szybkim podpisaniem umowy ugody wraz z umorzeniem w pełnej wysokości naliczonych odsetek karnych. Było ich łącznie niewiele bo 14 500 zł.

Jutro zaprezentujemy umowę ugody z umorzeniem blisko 250 000 zł także w Getin Bank.

Jak zwykle zapraszamy do kontaktu. Ugoda w Getin Bank naprawdę jest możliwa. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda w getin bank 1ugoda w getin bank 2

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy