Dobry adwokat i antywindykacja w Łodzi

Dobry adwokat i antywindykacja to słowa, które budzą bardzo duże zainteresowanie wśród dłużników. Antywindykacja to to działania podejmowane w celu ochrony dłużnika przed praktykami windykacyjnymi ze strony wierzycieli lub firm windykacyjnych. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie antywindykacji, warto skonsultować się z prawnikiem specjalizującym się w danej dziedzinie. Ważne jest, aby znaleźć doświadczonego adwokata specjalizującego się w antywindykacji, który będzie w stanie skutecznie reprezentować Twoje interesy i chronić Cię przed nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
4.860,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Dobry adwokat i antywindykacja w Łodzi

Dobry adwokat i antywindykacja

Według nas sprawiedliwość istnieje. Klienci, którzy posiadają długi coraz częściej spotykają się z dziwnymi technikami windykacyjnymi. E-maile, czy też smsy, które otrzymują potrafią nieźle człowiekowi namieszać w głowie i pewnie dają niejednej osobie sporo do myślenia.

Kiedy Klient zadzwonił do nas wiedzieliśmy, że będziemy mieli co robić. Okazało się, że został pozwany przez RK Recovery na kwotę 592,27 zł. Czy to duża kwota? Dla niektórych nie a dla niektórych to już kolejny wydatek. Osoby, które mają sporo długów wiedzą doskonale, że każdy grosz jest ważny. W imieniu klienta złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, który otrzymał z Sądu I Instancji. Na etapie Sądu I Instancji wygraliśmy sprawę.

RK Recovery nie poddało się. Wystąpili z wnioskiem o uzasadnienie wyroku do Sądu Rejonowego, czyli Sądu I Instancji i na podstawie uzasadnienia wyroku złożyli apelację do Sądu Okręgowego, czyli Sądu II Instancji. Mieli nadzieję, że sprawę wygrają. Trochę się przeliczyli, ponieważ Sąd II Instancji oddalił apelację RK Recovery.

Dla naszej kancelarii i klienta to wyrok idealny. Jak widać, wierzyciele nawet 592 zł nie odpuszczają dlatego zawsze doradzamy swoim klientom aby walczyli do końca i nie odpuszczali żadnych pieniędzy. Skoro wierzyciele mogą to Wy tym bardziej.

Dobry adwokat i antywindykacja to magiczne słowa, które są bardzo ważne. Bez odpowiedniego prawnika i odpowiednich działań klienci nie mają szansy na wygraną. Są to zbyt ciężkie i poważne tematy aby działać na własną rękę. Działając samemu można sobie więcej narobić problemów i na tyle skomplikować sprawy, że będzie ciężko wydostać się z tego bałaganu.

Jeśli kiedykolwiek mieliście do czynienia z nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi lub otrzymaliście nieuzasadnione wezwania do zapłaty, to z pewnością wiecie, jak frustrujące i stresujące to może być. Ale mamy dla Was dobrą wiadomość! Potrzebny jest specjalista, który pomoże Wam w obronie Waszych praw i zapewni skuteczną ochronę przed nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi. Dlatego polecamy skorzystać z naszych usług. Jak zauważyliście wygraliśmy sprawę w Sądzie I i II Instancji.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Kancelarii?

Przede wszystkim, nasi specjaliści znają przepisy prawa dotyczące windykacji i wiedzą, jakie są Wasze prawa jako dłużników. Będziemy w stanie skutecznie bronić Was przed nieuczciwymi praktykami, takimi jak nękanie, zastraszanie czy stosowanie nielegalnych metod windykacyjnych. Dodatkowo, nasi specjaliści będą w stanie pomóc Wam w negocjacjach z wierzycielami, opracować strategię obrony i reprezentować Was przed sądem, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możecie być pewni, że Wasze interesy będą chronione i że będziecie mieć wsparcie w trudnych sytuacjach.

Jeśli więc borykacie się z problemami związanymi z windykacją i potrzebujecie profesjonalnej pomocy, polecam skontaktować się z naszą kancelarią. To może być kluczowy krok w ochronie Waszych praw i odzyskaniu spokoju. Działajcie!


Na czym polega oddłużanie długów?

Na czym polega oddłużanie długów? To pytanie, z którym często spotykamy się w naszej praktyce, choć dla niektórych może wydawać się to zawiłym zagadnieniem. Zrozumienie procesu oddłużania jest kluczowe dla osób, które…

Dlaczego sprzeciw od nakazu zapłaty jest tak ważny?

Wiemy, że czasami zadłużeni zastanawiają się, czy profesjonalna pomoc prawna w oddłużaniu w ogóle ma sens. Także nie wiedzą, dlaczego sprzeciw od nakazu zapłaty ma tak kluczowe znaczenie w sprawie o zapłatę.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry adwokat i antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy