Łukasz Białkowski o oddłużaniu firm

13 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby propagować wiedzę związaną z oddłużeniem. Tym razem założyciel Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi Pan Łukasz Białkowski, udzielił cennych wskazówek tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Z pewnością wielu przedsiębiorców boryka się z długami, dlatego każdy z nich powinien zapoznać się z treścią tego artykułu. Nawet, jeżeli teraz wszystko funkcjonuje tak jak powinno, lepiej uzbroić się w informacje, które mogą przydać się w innych okolicznościach. Dlatego zachęcamy do lektury i zwrócenie uwagi na konkretne treści, dzięki którym unikniesz upadłości. Bez wątpienia te kilka minut poświęconych na przeczytanie artykułu, może odmienić nie tylko Twoje życie, ale także rodziny oraz Tych, którym dajesz pracę.

Zapamiętaj! Oddłużanie to nie mit, tylko realne działania, które umożliwiają wyjście z długów!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Łukasz Białkowski o oddłużaniu firm

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget