Efektywne oddłużanie pomoc prawna specjalistów

21 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Ostrzegamy wszystkich przez szybkimi pożyczkami, które można zaciągnąć przez Internet, Bezsprzecznie właśnie tego typu zobowiązania nazywane chwilówkami, przyczyniają się do powstawania długów. Istotnie są one pułapką, z której potem trudno się wydostać. Niewątpliwie, gdy wpadniesz w pętlę długów, tylko mądre, przemyślane oddłużanie pomoc prawna specjalistów, którą otrzymasz w naszej Kancelarii, pozwala uporać się z powstałym zadłużeniem. Bezsprzecznie, kiedy wciągnęła Cię spirala zadłużenia, nie możesz pozostać bierny. Ponieważ wierzyciele tylko czekają na tych, którzy nie podejmują obrony, żeby potem ściągać z nich nawet niezasadne długi. Dlatego nieustannie przypominamy o tym, abyś nie poddawał się i korzystał z profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu. Oczywiście pozwany przez Alektum Capital posłuchał naszych rad i z naszą pomocą walczył w sądzie. Z pewnością ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, aby obronić Klienta. Reasumując, stanęliśmy na wysokości zadania i skutecznie wykazaliśmy niezasadność podniesionego roszczenia. Sędzia wydał wyrok, którym oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
2.577,80 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie pomoc prawna specjalistów jest skuteczna w walce z długami

oddłużanie pomoc prawna specjalistów

Kiedy zaczynają się problemy finansowe, uważaj, aby nie ściągnąć na siebie jeszcze większych kłopotów. Przede wszystkim w takiej sytuacji zastanów się, co możesz robić, aby zredukować wydatki. Z pewnością znajdzie się coś, na czym możesz oszczędzić. Istotnie także dobrym rozwiązaniem jest poszukanie dodatkowego źródła dochodu. Bez wątpienia najgorsze rozwiązanie to pożyczanie pieniędzy za pośrednictwem Internetu. Ponieważ, gdy wpadniesz w jeszcze większe długi, tylko zaplanowane oddłużanie pomoc prawna specjalistów będzie tą, która pozwali zapanować nad powstałą sytuacją. Oczywiście wdrażając wyżej wymienione działania, możesz skutecznie uniknąć długów i sam zaradzisz przejściowym zawirowaniom. Niewątpliwie wskazana jest konsultacja prawna w naszej Kancelarii Oddłużeniowej, która wskaże właściwą drogę. Nie bój się rozmowy z mecenasem, ponieważ jest on Twoim sprzymierzeńcem i doradzi jak należy dalej postępować.

Pracując już tak długo w oddłużaniu, spotkaliśmy na swojej drodze wielu ludzi. Z pewnością każdy z nich wymaga od nas indywidualnego podejścia. Oczywiście dotyczy to nie tylko Klienta, ale także spraw, którymi się zajmujemy. Istotnie właśnie na tym polega mądre oddłużanie pomoc prawna specjalistów, której celem jest nie tylko zrozumienie Klienta, ale przede wszystkim redukcja jego zadłużenia. Tak proszę Państwa, w naszej codziennej pracy skupiamy się na długach, które mają wiele twarzy. Ponieważ mamy tutaj różnorodność wierzycieli, powództw o zapłatę czy samych zadłużeń, każda ze spraw musi zostać bardzo dokładnie przeanalizowana. W związku z tym, zanim podejmiemy jakiekolwiek czynności dosłownie wszystko prześwietlamy. Wiejmy, ze tam ukrywa się prawda o danym długu, jak i informacje, które pozwalają wykazać jego niezasadność.

Pamiętaj, że i Ty możesz podjąć walkę, która zakończy się oddłużeniem. Przede wszystkim nie wierz tym, którzy mówią, że nie podołasz. Istotnie uwierz w to, że masz siłę i pomimo położenia, w jakim się znalazłeś, dasz radę.  Niewątpliwie przekonujemy się każdego dani jak silni są nasi Klienci, a oddłużanie pomoc prawna specjalistów z naszej Kancelarii pomaga im w tych trudnych chwilach. Z pewnością po przekazaniu do nas swoich spraw, czują się nie tylko bezpieczniej, ale wraca do nich wiara, że wszystko dobrze się skończy. Bez wątpienia właśnie ta wiara dodaje im skrzydeł i są gotowi na wiele poświęceń, które ułatwią cały proces oddłużania.

Oddłużanie pomoc prawna specjalistów i wygraną z Alektum

Jeżeli tak ja nasz Klient odebrałeś sadowy nakaz zapłaty, oddłużanie pomoc prawna specjalistów z naszej Kancelarii jest dla Ciebie. Z pewnością nie możesz czekać zbyt długo, ponieważ mamy tylko 14 dni na wniesienie sprzeciwu od nakazu. Istotnie po przekroczeniu tego terminu sąd odrzuci każde wniesione pismo procesowe. Dlatego nie zwlekaj i daj sobie szansę na oddłużenie. Oczywiście Pan Patryk zrobił wszystko na czas i mogliśmy działać. W rezultacie wnieśliśmy merytorycznie uargumentowany sprzeciw i sąd wydał wyrok oddalający całe powództwo Alektum Capital.


Wszechstronna pomoc zadłużonym to jedyne właściwe rozwiązanie

Wiele przeterminowanych długów zmienia wierzyciela. Istotnie dzieje się tak bardzo często, ponieważ wierzyciele pierwotni chcą pozbyć się niewygodnych zobowiązań. Taka sprzedaż długów odbywa się na drodze cesji, która jest dokumentem potwierdzającym zakup…

Największa kancelaria oddłużeniowa

Największa kancelaria oddłużeniowa, która znajduje się w Łodzi, obroniła pozwanego przed roszczeniem Kancelarii Prawnej- Inkaso WEC. Oczywiście piszemy w tym miejscu o naszym Portalu Dłużnika, którego cały zespół tworzą prawdziwi eksperci w…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużanie pomoc prawna specjalistów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget