Masz długi firmowe? Rozprawimy się z nimi szybko i skutecznie

18 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej w tym samym czasie prowadzimy tysiące spraw. Istotnie możesz zapytać, jak to się dzieje, że nie gubimy się w tym wszystkim. Przede wszystkim decyduje o tym doskonała organizacja pracy i oczywiście wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów. Dlatego, gdy masz długi firmowe, długi jako konsument indywidualny nie wahaj się, aby zwrócić się do nas po pomoc prawną. Z pewnością nie musisz obwiać się także tego, że zostaniesz przez nas w jakiś sposób oceniany negatywnie. Ponieważ jesteśmy Kancelarią, która zajmuję się tylko i wyłącznie sprawami związanymi z długami, naszymi Klientami zostają osoby, które mają kłopoty finansowe. Nawet nie przychodzi nam do głowy, aby krytykować tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Z pewnością wiemy w jak trudnej sytuacji znaleźli się nasi Klienci, dlatego mogą liczyć na nasze pełne zrozumienie. Oczywiście także pozwana przez Alektum Capital otrzymała od nas wsparcie, jakiego potrzebowała. W rezultacie obroniliśmy Panią Dorotę przed powództwem wierzyciela wtórnego.     

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
8.274,50 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kiedy masz długi firmowe działaj szybko, aby nie doprowadzić do upadłości

Masz długi firmowe

Bezsprzecznie każde przeterminowane zadłużenie jest powodem wielu trosk. Z pewnością liczne niezamknięte zobowiązania generują uciążliwą windykację, która skutecznie z każdego dnia robi koszmar. W związku z tym, kiedy masz długi firmowe czy prywatne i chcesz to wszystko uporządkować, nie zwlekaj z decyzją o skorzystaniu z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Godnym uwagi jest fakt, że każde z nich mogą doprowadzić Cię do spotkanie z komornikiem i możesz stracić więcej niż przypuszczasz. Dlatego też jest nasza Kancelaria, która działa na rzecz wszystkich potrzebujących profesjonalnego wsparcia prawnego. Ponieważ duże zadłużenie może doprowadzić do całkowitej niewypłacalności, działaj wcześniej, aby jedyną formą oddłużenie nie okazała się upadłość.

Tak często w naszych artykułach przestrzegamy, aby nie doprowadzać do tego, żeby jedynym sposobem oddłużenia okazała się upadłość. Oczywiście chcemy zostać tutaj dobrze zrozumiani. Ponieważ ten sposób na wyjście z długów wiąże się jednak z wieloma niedogodnościami dla dłużnika, lepiej stosować inne metody, które pozwalają na zachowanie swojego majątku. W związku z tym, kiedy na przykład masz długi firmowe, nie odkładaj niczego na później. Z pewnością nasza specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu jest także dla Ciebie. W przeciwieństwie do innych, z powodzeniem prowadzimy sprawy osób, które prowadzą działalność gospodarcza i wpadły w długi. Istotnie w zdecydowanej większości tego typu spraw, obrona procesowa przed pozwami o zapłatę, czy negocjacje z wierzycielami wystarczają, żeby firma wskoczyła na właściwe tory.

Nie spisuj zawczasu ani siebie, ani swojej formy na straty. Istotnie to, że masz długi, nie musi oznaczać, że to już koniec. Przede wszystkim skorzystaj z konsultacji prawnej w naszej Kancelarii Oddłużeniowej, a dowiesz się, że jednak możemy udzielić Ci pomocy. Istotnie jesteś przedsiębiorcą i masz długi firmowe, wiec zrób wszystko, aby się ich pozbyć. Oczywiście w żadnym wypadku nie możesz powiększać już istniejącego zadłużenia, sięgając po kolejne pożyczki. Bezsprzecznie działają w ten sposób, pogrążysz się jeszcze bardziej. Niewątpliwie jedynym i właściwym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z naszą Kancelarią. Ponieważ jesteśmy ekspertami od oddłużania, znajdziemy sposób i na Twoje długi.

Masz długi firmowe lub prywatne? Pomożemy Ci w oddłużaniu

Wiele osób korzysta z naszej profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu.  Istotnie nawet, gdy masz długi firmowe możesz zostać naszym Klientem. Bez wątpienia nic nie stoi tutaj na przeszkodzie, ponieważ specjalizujemy się także w oddłużaniu przedsiębiorców. Z pewnością także Pani Dorota już odczuwa rezultaty podejmowanych przez nas działań. Bez wątpienia kolejne oddłużanie procesowe, które zakończyliśmy sukcesem, znacząco zmniejszyło jej zadłużenie. W wyniku podjętej obrony, sędzia rozstrzygnął spór z Alektum Capital na korzyść naszej Klientki. Poniżej można zobaczyć wyrok, który został wydany w tej sprawie.


Oddłużanie i pomoc na wyciągnięcie ręki

Oddłużanie i pomoc na wyciągnięcie ręki. Takie hasło może wydawać się nierealne dla osób pogrążonych w gąszczu finansowych zobowiązań, dla których każdy nowy dzień jest ciężarem niekończących się monitów i wezwań do…

Niespłacona pożyczka trafiła do Obligo a my skutecznie bronimy

Czasami bywa tak, że nasza sytuacja finansowa ulega pogorszeniu i nie jesteśmy w stanie, spłacać zaciągniętych zobowiązań. Bez wątpienia prędzej czy później niespłacona pożyczka trafi do sądu. Oczywiście bez względu na to,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Masz długi firmowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget