Profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych

17 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych jest bliżej niż myślisz. Zadłużenie to ciężar, który może przytłoczyć każdego. W obliczu rosnących rat, nieustannych telefonów od wierzycieli i narastającego stresu, niekiedy wydaje się, że nie ma już wyjścia. Jednak jest światełko w tunelu – profesjonalna profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych. Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie i rozwiązania nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 
7.741,40 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych

Profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej spotykamy ludzi, dla których dług stał się nie tylko problemem finansowym, ale i życiowym. Zrozumienie, empatia i profesjonalne podejście to fundamenty, na których budujemy relacje z naszymi Klientami. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że za każdym zadłużeniem stoją inne przyczyny, inne historie i inne możliwości wyjścia z trudnej sytuacji.

Nasz Klient, pan Adam, przyszedł do nas z ogromnym ciężarem na sercu. Zadłużenie, które narastało przez lata, doprowadziło do sytuacji, w której zaczęły się komplikacje prawne. Pan Adam potrzebował naszego wsparcia – i to natychmiast.

Z pełnym zaangażowaniem wzięliśmy się do pracy. Analiza sytuacji finansowej klienta, zebranie niezbędnych dokumentów, a przede wszystkim – opracowanie strategii obrony w Sądzie Rejonowym. Nasze doświadczenie i znajomość przepisów prawa pozwoliły na znalezienie najlepszego rozwiązania dla pana Adama. Zastosowaliśmy skuteczne metody oddłużania. Dzień rozprawy w Sądzie Rejonowym był dla nas wszystkich momentem pełnym napięcia. Jednak nasza ciężka praca i determinacja w obronie interesów naszego klienta przyniosły efekt. Pomogliśmy i wygraliśmy sprawę z Prokurą. Wszystkie argumenty, które przedstawiliśmy, zostały uznane za zasadne, a decyzja sądu była dla pana Adama wyzwoleniem z finansowego dołka.

Wygrana w sądzie to nowy rozdział w życiu naszego Klienta

Profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych

Pan Adam otrzymał szansę na nowe, lepsze życie bez ciągłego strachu przed wierzycielami i bez perspektywy utraty dorobku życia. To właśnie motywuje nas do działania – możliwość realnej zmiany w życiu ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

Profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych, którą oferuje nasza Kancelaria Oddłużeniowa, to nie tylko wsparcie prawne, ale również doradztwo finansowe, negocjacje z wierzycielami i wiele innych. Jesteśmy przekonani, że każdy problem da się rozwiązać, a każdy dług – uregulować. Wymaga to jednak odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i – co najważniejsze – pasji do pomagania innym.

Jeśli więc czujesz, że zadłużenie przekracza Twoje możliwości, pamiętaj, że nie jesteś sam. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa stoi otworem dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy w wyjściu z długów. Klient, który potrzebował naszego wsparcia, dziś cieszy się życiem bez długu. Czy to nie najlepszy dowód na to, że warto walczyć o swoje finanse?

Nie pozwól, by długi przejęły kontrolę nad Twoim życiem. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy, jaką oferuje Kancelaria Oddłużeniowa, i razem z nami wygraj swoją sprawę. Zadzwoń, umów się na konsultację i pozwól nam pomóc Ci odzyskać finansową stabilność oraz spokój ducha. Bo przecież każdy zasługuje na drugą szansę.

Nam można zaufać. Zapoznajcie się z opiniami innych klientów. Zobaczcie, ile mamy wygranych spraw i jak skutecznie potrafimy przeprowadzić oddłużanie. Profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych jest na wyciągnięcie ręki. Nie czekajcie aż problemy będą rosnąć. Spróbujcie je rozwiązać właśnie razem z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Let's go!


Antywindykacja to pomoc zadłużonym

Niestety nie wszystkie działania podejmowane nawet przez zawodowców, okażą się skuteczne i pozwolą na redukcję zadłużenia. Z pewnością, aby ten proces przebiegał prawidłowo, należy powierzyć swoje sprawy tym, którzy specjalizują się w…

Otrzymujemy pełnomocnictwo w sprawie o zapłatę i wygrywamy

Pozwanego przez Alektum Capital reprezentował w sądzie mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej. Oczywiście to udzielone pełnomocnictwo w sprawie o zapłatę, pozwoliło na podejmowanie w imieniu Pana Kazimierza czynności prawnych. Bez wątpienia bez…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalna pomoc dla osób zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget