Niesiemy pomoc zadłużonym

16 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Podchodząc do sprawy Pani Joanny, gdzie powodem była Svea Ekonomii Cyprus, oczywiście zaczęliśmy od analizy dokumentów. Chcemy przypomnieć, że ten etap przeprowadzamy za darmo i dopiero później to Ty decydujesz, czy zostaniesz naszym Klientem. Ponieważ pozwana przez wierzyciela wtórnego chciała mieć pewność, że jej sprawą zajmą się najlepsi oddłużeniowcy, podjęła decyzję o współpracy. Oczywiście nasze zaangażowanie i specjalistyczna wiedza pozwoliły, aby skutecznie podważyć podniesione roszczenie. Z pewnością nie mieliśmy łatwego zadania, gdyż pozew został naprawdę solidnie przygotowany. Godne uwagi jest to, że nigdy się nie poddajemy i kiedy trzeba bronić Klienta, robimy wszystko, aby sprawa zakończyła się na jego korzyść. Istotnie niesiemy pomoc zadłużonym i także tutaj wycisnęliśmy z posiadanych dokumentów wszystko, co się dało. W rezultacie nasz mecenas reprezentujący pozwaną, spisał się na medal. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd wydał stosowny wyrok. Powództwo Svea Ekonomi Cyprus zostało oddalone w całości.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
5.665,40 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Niesiemy pomoc zadłużonym

Nie wdawaj się w dyskusje z windykacją, ponieważ możesz sobie zaszkodzić. Ponieważ w naszej Kancelarii niesiemy pomoc zadłużonym, doskonale wiemy, że co za dużo to niezdrowo. Bez wątpienia każdy windykator, chce złapać dłużnika, aby ten potwierdził istnienie długu. Z pewnością, kiedy nie uda mu się nakłonić go do spłaty długu, taka informacja przyda się pozywającemu w sądzie. Dlatego też najlepiej, kiedy już na etapie przedsądowym nawiążesz z nami współpracę. Niewątpliwie dzięki temu uchronisz się przed poważnymi konsekwencjami na dalszym etapie windykacyjnym. Bezsprzecznie, jeżeli już rozmawia się z windykacją, trzeba wiedzieć jak to robić. Oczywiście my wiemy, jak do tego podejść.

Niesiemy pomoc zadłużonym

Rozumiemy, że chciałbyś porozumieć się ze swoim wierzycielem i spłacić dług, unikając procesu sądowego i w konsekwencji komornika. Ponieważ, na co dzień niesiemy pomoc zadłużonym, zadajemy sobie sprawę z tego, że często dochodzone roszczenia są zawyżone lub w całości niezasadne. W związku z tym, zanim porozumiesz się, co do spłaty długu, skorzystaj z konsultacji prawnej w naszej Kancelarii. Istotnie może okazać się, że lepiej poczekać na sąd i tam wykazać, że wierzyciel tak naprawdę wcale nim nie jest. Z pewnością ktoś, kto nie ma udokumentowanych podstaw, aby dochodzić zapłaty nie jest wierzycielem. Oczywiście, aby to stwierdzić, trzeba mieć wszechstronną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie oddłużania. Bez wątpienia to wszystko znajdziesz w naszej Kancelarii Oddłużeniowej.

Z pewnością w naszej pracy nie bez znaczenia jest fakt, że pracują u nas tylko Ci, którzy znają się na oddłużaniu. Na pewno na naszą korzyść przemawia także to, że niesiemy pomoc zadłużonym nawet wówczas, kiedy inni nie chcieli jej udzielić. Dlaczego podejmujemy się prowadzenia tak zwanych beznadziejnych spraw? Z pewnością nie jesteśmy desperatami i nie narażamy naszych Klientów na zbyt duże ryzyko. Jednak czasami należy je ponieść, aby potem móc cieszyć się sukcesem. Istotnie już wielokrotnie udowodniliśmy, że nawet bardzo trudne i zawiłe sprawy prowadzone przez naszych mecenasów, kończą się pozytywnie. Bo przecież o to chodzi, aby podejmować wyzwania, dzięki którym możemy skutecznie oddłużać naszych Klientów.

Wygrywamy w sądzie kolejny proces ze Svea Ekonomi Cyprus

Skrupulatność, specjalistyczna wiedza, odpowiednie umiejętności i doświadczenie dają naszej Kancelarii przewagę nad innym firmami oddłużeniowymi. Bez wątpienia skutecznie niesiemy pomoc zadłużonym, o czym przekonała się także nasza Klientka. Oczywiście nie dziwimy się, że obawiała się procesu, ponieważ sami wiedzieliśmy, że w tej sprawie nie będzie łatwo. Z pewnością jednak po tym jak odebrała sądowy nakaz zapłaty, należało się bronić. W związku z tym zakasaliśmy rękawy i na spokojnie wszystko przeanalizowaliśmy. W rezultacie osiągnęliśmy to, na czym nam zależało. Roszczenie Svea Ekonomi Cyprus upadło w całości. Wyrok sądu w tej sprawie prezentujemy poniżej.


Zaplanowane oddłużanie długów gwarancją sukcesu

Zanim weźmiesz pożyczkę przez Internet, zastanów się dwa razy, czy naprawdę potrzebujesz tych pieniędzy. Istotnie po rozmowach z naszymi Klientami wiemy, że często wydawali otrzymane środki na zbędne rzeczy, bez których mogli…

Chcesz walczyć z długami? Oddłużamy w sprawie z Obligo

Pozwana przez Obligo zadawała sobie pytanie, jak wyjść z długów. Bez wątpienia kobieta zrozumiała, że ma poważny problem i musi zacząć naprawiać popełnione błędy. Oczywiście w jej głowie kłębiły się najróżniejsze rozwiązania,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Niesiemy pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget