Oddłużanie długów z pomocą prawną

15 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie długów z pomocą prawną ma w ogóle sens? To pytanie, które niejednokrotnie słyszeliśmy od naszych Klientów. Jednak nic nie przemawia do wyobraźni tak, jak konkretne historie, które kończą się sukcesem. Dziś chcemy opowiedzieć o jednej z nich, historii, która stanowi dowód na to, że zmagania z długami można zakończyć triumfalnie, a życie bez ciężaru finansowych kłopotów jest możliwe.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 
3.225,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Przekonała się o tym nasza Klientka, Pani Anna, która przez lata zmagała się z rosnącym ciężarem zobowiązań. Długi stały się dla niej nie tylko problemem ekonomicznym, ale także psychicznym. Ciągłe upomnienia, wezwania do zapłaty, a w końcu procesy sądowe – to wszystko sprawiło, że straciła nadzieję na normalne życie. Pani Anna czuła się osaczona, a każdy nowy dzień przynosił kolejne zmartwienia. Wtedy właśnie trafiła do naszej Kancelarii Oddłużeniowej.

Oddłużanie długów z pomocą prawną

Oddłużanie długów z pomocą prawną

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim zrozumienie dla sytuacji Klienta, empatia i pasja w dążeniu do celu, jakim jest uwolnienie od długów. Z pełnym zaangażowaniem podjęliśmy się reprezentowania Pani Anny. Nasz zespół ekspertów przeanalizował jej sytuację, przygotował strategię i reprezentował ją na każdym kroku drogi do uwolnienia się od ciężaru długów.

Nadszedł dzień rozprawy. Emocje sięgały zenitu, ale byliśmy przygotowani. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. To była chwila, której nie da się opisać – ulga, radość, a przede wszystkim nadzieja na nowy początek. Wygrana w sądzie była dla Pani Anny, jak promień słońca w ciemnym tunelu. Od tej pory mogła zacząć nowy rozdział w swoim życiu.

Oddłużanie długów z pomocą prawną okazało się dla pani Anny najlepszą decyzją. Nie tylko udało się jej wyjść z finansowego dołka, ale także odzyskała wiarę w siebie i swoje możliwości. Klientka nareszcie może cieszyć się życiem, bez ciągłego strachu przed dzwonieniem telefonu czy otwieraniem skrzynki pocztowej.

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie

Oddłużanie długów z pomocą prawną

Oddłużanie długów z pomocą prawną to nie tylko praca, to misja, w której stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych Klientów. Dzięki naszemu zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu, wielu z nich może teraz odetchnąć pełną piersią i cieszyć się życiem bez ciężaru długów. Jeśli i Ty zmieniasz się z problemem zadłużenia, nie czekaj. Skontaktuj się z nami. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie, zrozumienie i skuteczne rozwiązania. Podejmij walkę o swoją finansową niezależność razem z nami. Pamiętaj, oddłużanie długów z pomocą prawną ma sens – zwłaszcza, gdy masz obok siebie profesjonalistów, którzy wiedzą, jak Ci pomóc.

Jest droga wyjścia, a my pomożemy Ci ją odnaleźć. Nasza pasja, wiedza i doświadczenie to klucz do Twojego sukcesu. Z nami możesz zacząć wszystko od nowa. Oddłużanie długów z pomocą prawną to nie tylko nasza praca, to nasza pasja, która prowadzi do zmiany życia naszych klientów na lepsze. Czas na Twój nowy rozdział. Czas na życie bez długów. Zatem, nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami, jak najszybciej a przekonasz się, że długi to przeszłość.


Skuteczne oddłużanie z prawnikami

Skuteczne oddłużanie z prawnikami jest na wyciągnięcie ręki. To zdanie dla wielu osób zadłużonych brzmi jak muzyka dla uszu. W obliczu rosnących długów, nieustannych telefonów od wierzycieli i groźby utraty stabilności finansowej,…

Prokura przegrywa proces w sądzie

Prokura przegrywa proces w sądzie, w którym mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował pozwanego. W rezultacie sąd oddalił 3.173,08 zł, które stanowiło wysokość pretensji głównej. Bez wątpienia każdy sukces bardzo nas cieszy,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów z pomocą prawną

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget