Wiemy na czym polega profesjonalne oddłużanie

13 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nie pozwól, aby życie przeciekało Ci przez palce. Istotnie mecenasi z naszej Kancelarii Oddłużeniowej wiedzą, jak to zmienić. Z pewnością długi, z którymi się borykasz, komplikują każdy dzień i robią z niego drogę przez mękę. Bezsprzecznie niepewność, strach są z Tobą i nie chcą opuścić. Oczywiście wcale nie musi to tak wyglądać, ponieważ możemy skutecznie pomóc. Bez wątpienia cały nasz zespół wie, na czym polega profesjonalne oddłużanie i możemy uwolnić Cię od długów. Przede wszystkim musisz się z nami skontaktować i wówczas omówimy zaistniałą sytuację. Niewątpliwie tak jak Panią Mileną, także Ciebie poprosimy o dostarczenie dokumentów sprawy lub spraw, abyśmy mogli się z nimi zapoznać. Godne uwagi jest to, że nie musisz osobiście fatygować się do naszej siedziby w Lodzi. Wystarczy, kiedy prześlesz ich skany na nasz adres mailowy. W związku z tym, zaoszczędzisz pieniądze i czas, który możesz przeznaczyć na przykład na zarabianie dodatkowych pieniędzy. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom.

Powód: Profi Center Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.807,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiemy na czym polega profesjonalne oddłużanie

na czym polega profesjonalne oddłużanie

Nie ma, co dyskutować z faktem, że większość dłużników, potrzebuje pomocy mecenasa. Oczywiście przy niewielkim zadłużeniu, możemy sobie sami poradzić, ale należy podejmować właściwe kroki. Istotnie my wiemy, na czym polega profesjonalne oddłużanie i zanim cokolwiek zrobisz, powinieneś skorzystać z naszej konsultacji prawnej. Niewątpliwie to, co Tobie wydaje się odpowiednim posunięciem, w rzeczywistość może przynieść więcej szkody niż pożytku. Bezsprzecznie pomoc specjalisty od długów okazuje się w takich sytuacjach nie do przecenienia. Dlatego nie graj dalej w ruletkę, tylko działaj rozsądnie i w przemyślany sposób. Słuchaj tylko i wyłącznie rad tych, którzy posiadają doświadczenie, wiedzę i umiejętności w sprawach związanych z długami.

Zanim zaciągniesz kolejną pożyczkę pozabankową i sprowadzisz na siebie jeszcze większe długi, porozmawiaj z jednym z naszym mecenasów. Prawie zawsze wydaje się nam, że sami damy radę, ale w końcu staje mur, którego nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Bez wątpienia wówczas, wielu zaczyna w końcu myśleć o tym, aby skorzystać z pomocy Kancelarii Oddłużeniowej. Oczywiście nam nie trzeba wyjaśniać, na czym polega profesjonalne oddłużanie, ponieważ siedzimy w tym temacie od 20 lat. Z pewnością nawet w artykułach zamieszczanych na naszej stronie nie możemy zdradzać wszystkich tajników naszej pracy, ale aby pomagać, dzielimy się posiadaną wiedzą. Niewątpliwie wszystko po to, żeby Ci, którzy wpadli w długi, wiedzieli, co powinni robić, aby się ich pozbyć.

Zapamiętaj, że długi mogą przydarzyć się każdemu, Oczywiście w tym miejscu piszemy o takich, których nie jesteś w stanie regulować terminowo. Z pewnością podczas konsultacji prawnej w naszej Kancelarii dowiesz się, na czym polega profesjonalne oddłużanie. Godne uwagi jest to, że nie tylko otrzymasz wskazówki, ale przede wszystkim aktywnie zajmiemy się Twoimi długami. Istotnie bardzo dokładnie przyglądniemy się zadłużeniu i ustalimy adekwatny plan działania. Bez wątpienia mądrze zaplanowany proces wychodzenia z długów do klucz do sukcesu. Dlatego, jeżeli zależy Ci na tym, aby odzyskać płynność finansową, skorzystaj z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Na czym polega profesjonalne oddłużanie?

Proszę Państwa i ponownie mamy to! Oczywiście mamy za sobą proces, gdzie Profi Center dochodziło od Pani Mileny zapłaty. Ponieważ wiemy, na czym polega profesjonalne oddłużanie, zaraz po przyjęciu tej sprawy, podjęliśmy odpowiednie czynności prawne. Istotnie wszystko zakończyło się tak, jak tego sobie życzyliśmy, czyli oddaleniem całego powództwa. W rezultacie ponownie pokazaliśmy wątpiącym, że w sądzie można wygrać proces o zapłatę wówczas, kiedy pełnomocnikiem jest mecenas z naszej Kancelarii.


Antywindykacja w Łodzi – Twoja tarcza w walce z długami

W obliczu rosnących długów i presji ze strony wierzycieli, wiele osób czuje się bezradnych i samotnych. Ciągłe telefony, groźby egzekucji komorniczej, a nawet licytacje majątku – to codzienność tych, którzy z różnych…

Reprezentujemy pozwanego w sprawie z Ultimo i wygrywamy

Sprawy procesowe o zapłatę powinien prowadzić zawodowy pełnomocnik. Bez wątpienia właśnie taki działał w sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment. Pan Nikodem nie chciał ryzykować współpracy z przypadkową kancelarią, dlatego też zwrócił…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

na czym polega profesjonalne oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget