Pomoc dla zadłużonych rodzin

11 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pomoc dla zadłużonych rodzin? Jak skutecznie wyjść z długów? To pytanie, na które sporo osób poszukuje odpowiedzi.

Powód: Gwarant24 Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
1.932,78 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pomoc dla zadłużonych rodzin

Pomoc dla zadłużonych rodzin

Mówi się, że świat stoi otworem dla tych, którzy mają odwagę walczyć o swoje marzenia. Ale co z osobami, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i nie widzą już drogi wyjścia z zadłużenia? Dla nich pojawiła się iskierka nadziei w postaci profesjonalnej pomocy. Pomoc dla zadłużonych rodzin oferowana jest przez doświadczoną Kancelarię Oddłużeniową, której misją jest przywracanie finansowego bezpieczeństwa i dawanie szansy na nowy początek.

Wielu z nas znalazło się w sytuacji, gdy utrata pracy, nieoczekiwane wydatki czy nieszczęśliwy zbieg okoliczności doprowadziły do tego, że nasze zadłużenie rosło w zastraszającym tempie.

Nasza klientka, która stanęła twarzą w twarz z wielkim wyzwaniem - pokonaniem wierzyciela Gwarant 24. Dzięki wsparciu naszego zespołu, który od początku do końca był obok, podjęła walkę w Sądzie Rejonowym. Wynik? Po długich i intensywnych przebiegach prawnych Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości! Oznacza to wspaniały sukces i ogromną ulgę dla naszej klientki, która teraz może odetchnąć pełną piersią i patrzeć w przyszłość z nowymi perspektywami.

Co sprawia, że pomoc dla zadłużonych rodzin jest wyjątkowa?

Pomoc dla zadłużonych rodzin

Przede wszystkim – abstrahując od fachowej wiedzy, jaką dysponujemy – to nasze zaangażowanie w każdą indywidualną sprawę. Traktujemy naszych klientów jak najbliższą rodzinę i walczymy o każdy ich grosz, jakby to były nasze własne pieniądze. Po drugie, mamy na koncie wiele sukcesów, które dają nam nie tylko doświadczenie, ale i motywację do dalszej pracy. A po trzecie, doskonale rozumiemy, że każdy przypadek jest inny – dlatego podejście do każdego klienta jest u nas całkowicie personalizowane.

Dzięki naszej pomocy, osoby, które do niedawna miały długi ciążące na ich barkach jak ciężki kamień, teraz mogą cieszyć się życiem bez strachu przed windykatorami czy licytacją majątku. Wierzymy w to, że każdy zasługuje na drugą szansę, a naszą misją jest pomóc ją osiągnąć.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w walce z długami, że każde pukanie do drzwi budzi w tobie strach przed kolejnym monitem, to nie musisz już dłużej walczyć sam. Najlepsza pomoc dla zadłużonych rodzin czeka na ciebie właśnie tutaj, w naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Nie czekaj na cud, który rozwiąże Twoje problemy finansowe. Weź sprawy w swoje ręce i pozwól nam przeprowadzić Cię przez ten trudny proces.

Skutecznie pomagamy wyjść z długów

Nasza klientka to tylko jedna z wielu historii, które zakończyły się sukcesem – a teraz, może to być też Twoja historia. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić. Nie odpisujemy nikogo na straty, walczymy do samego końca i z niecierpliwością czekamy, by pomóc także Tobie. Bo pamiętaj: nie ma sytuacji bez wyjścia, a my jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc!

Skuteczna pomoc dla zadłużonych rodzin tylko u nas!


Oddłużenia z profesjonalną Kancelarią Oddłużeniową

Oddłużenia z profesjonalną Kancelarią są realne. Wystarczy tylko dobrze poszukać ekspertów w danej dziedzinie. Masz długi, które wydają się nie do pokonania? Zmagasz się z problemami finansowymi, które ciężko jest zrozumieć i…

Obrona przed pozwem Prokura

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom w oddłużaniu, pomogliśmy kolejnej osobie, która został pozwana przez fundusz sekurytyzacyjny. Blisko było, aby ta sprawa zakończyła się zupełnie inaczej, ponieważ działaliśmy dosłownie w ostatniej chwili.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc dla zadłużonych rodzin

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget