Czy zmniejszenie rat kredytu jest możliwe?

9 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy zmniejszenie rat kredytu jest możliwe? To pytanie, które zadaje sobie wielu kredytobiorców zmierzających się z trudnościami finansowymi. W obliczu nieprzewidzianych zdarzeń życiowych, takich jak utrata pracy czy nagłe wydatki, raty kredytu mogą stać się ciężarem, którego trudno się pozbyć. Na szczęście, istnieją sposoby na złagodzenie tej sytuacji, a pomoc może zaoferować specjalistyczna Kancelaria Oddłużeniowa.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 
4.430,91 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Profesjonalnie pomagamy zadłużonym

Nasi profesjonaliści pomagają osobom zadłużonym w negocjacjach z wierzycielami oraz w dochodzeniu swoich praw w sądzie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, wiele osób zmagających się z problemami finansowymi odzyskało stabilność i możliwość kontynuowania normalnego życia.

Jeden z przypadków, który doskonale ilustruje skuteczność działań Kancelarii Oddłużeniowej, dotyczy klientki pozwanej przez wierzyciela Alektum. Dzięki profesjonalnej reprezentacji prawnej, klientka nasza wygrała sprawę w Sądzie Rejonowym, który oddalił powództwo w całości. To zwycięstwo nie tylko uwolniło ją od natychmiastowej presji finansowej, ale również otworzyło drogę do normalnego życia. Życia, które zaczyna budować bez stresu i wiecznego napięcia.

Czy zmniejszenie rat kredytu jest możliwe? Bardzo często!

zmniejszenie rat kredytu

1. Renegocjacja warunków kredytu. Specjaliści z Kancelarii mogą negocjować z bankiem w imieniu kredytobiorcy, starając się o obniżenie oprocentowania lub wydłużenie okresu kredytowania, co może znacząco obniżyć wysokość miesięcznych rat.

2. Reprezentacja w sądzie. W przypadku, gdy dojdzie do sporu z wierzycielem, Kancelaria Oddłużeniowa może reprezentować klienta w sądzie, broniąc jego interesów i dążąc do najkorzystniejszego rozwiązania.

Warto pamiętać, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnej analizy. Profesjonalna Kancelaria Oddłużeniowa dokładnie oceni sytuację finansową klienta, jego możliwości oraz potencjalne ryzyka, aby zaproponować najlepszą strategię działania. Współpraca z naszą kancelarią daje szansę na wyjście z trudnej sytuacji finansowej bez dodatkowego stresu i z niezbędnym wsparciem fachowców. Zmniejszenie rat kredytu jest jak najbardziej możliwe.

Podsumowując, zmniejszenie rat kredytu jest możliwe, a pomoc w tym zakresie może zaoferować doświadczona Kancelaria Oddłużeniowa. Dzięki naszemu wsparciu, wiele osób odzyskało kontrolę nad swoim budżetem, uniknęło egzekucji komorniczej, a nawet wygrało sprawy sądowe przeciwko wierzycielom.

Jeśli zmagasz się z problemem wysokich rat kredytowych, nie zwlekaj – skonsultuj się z ekspertami, którzy pomogą Ci odnaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji.

Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego

zmniejszenie rat kredytu

Specjalizując się w pomocy osobom zadłużonym, kancelaria nasza oferuje kompleksowe usługi z zakresu negocjacji z wierzycielami. Dodatkowo klient może liczyć na reprezentację prawną w sądzie. Zespół kancelarii, na czele z doświadczonym Łukaszem Białkowskim, nie tylko wykazuje się wysokim poziomem wiedzy prawniczej, ale także indywidualnym podejściem do każdego przypadku. Dzięki temu klienci mogą liczyć na strategie oddłużeniowe dopasowane do ich unikalnej sytuacji finansowej.

Współpraca z Najlepszą Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego to gwarancja transparentności działań i pełnej informacji na każdym etapie procesu oddłużeniowego. Kancelaria nasza to pewność, że trudna sytuacja finansowa zostanie rozwiązana z należytą starannością i skutecznością. Dzięki temu klienci mogą liczyć na powrót do finansowej stabilności.

Jeżeli borykasz się z problemem zadłużenia i szukasz zaufanego partnera, który pomoże Ci wyjść na prostą, najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego jest wyborem, który może okazać się kluczowy dla Twojej przyszłości finansowej.


Windykacja wierzytelności nie musi oznaczać ciągłej walki

Windykacja wierzytelności może być trudnym i stresującym procesem dla każdego, kto boryka się z problemami finansowymi. Często osoby zadłużone czują się bezradne i nie wiedzą, jak poradzić sobie z narastającym problemem. W…

Nakaz zapłaty od P.R.E.S.C.O. Investment. Sąd oddala powództwo

Wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Czy to konieczność? Absolutnie nie! To już ostateczny krok, kiedy inne sposoby zawodzą. Skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową, żeby poznać inne możliwości wyjścia na prostą. Powód:…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zmniejszenie rat kredytu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget