Pokonaj rosnące długi firmowe

8 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Rosnące długi firmowe? Zadłużenie przedsiębiorstwa bywa niekiedy nieuniknione w kontekście dynamicznego rynku i nieprzewidywalnych wydarzeń gospodarczych, lecz nie musi oznaczać katastrofy dla firmy. Istnieją sprawdzone metody radzenia sobie z długami firmowymi. Właściwy partner w tej trudnej sytuacji może okazać się kluczowym elementem odzyskania stabilności finansowej.

Powód: Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
10.764,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pokonaj rosnące długi firmowe

rosnące długi firmowe

Profesjonalna Kancelaria Oddłużeniowa dysponuje szerokim spektrum narzędzi i wieloletnim doświadczeniem, które pozwalają przedsiębiorcom na skuteczne restrukturyzowanie zobowiązań i uniknięcie bankructwa. Ważnym aspektem współpracy z taką kancelarią jest indywidualne podejście do specyfiki długu oraz szukanie optymalnych rozwiązań dopasowanych do konkretnej sytuacji firmy.

Opisywany dziś przypadek oddalenia powództwa w całości przez Sąd Rejonowy jest jednym z wielu przykładów, gdzie profesjonalne doradztwo i reprezentacja prawna Kancelarii Oddłużeniowej przyniosły pożądane skutki.

Klientka, która zdecydowała się na skorzystanie z usług naszej kancelarii, przekonała się, że odpowiednia strategia postępowania może zaważyć na wyniku procesu. Dodatkowo faktycznie może doprowadzić do skutecznego oddłużenia firmy. To z kolei otwiera przed przedsiębiorstwem drogę do dalszego rozwoju bez obciążenia finansowego przeszłości.

Rosnące długi firmowe nie zawsze prowadzą do zamknięcia

rosnące długi firmowe

Wierzyciele również często wykazują gotowość do negocjowania i zawierania porozumień, które umożliwiają spłatę zobowiązań na korzystnych warunkach. Konstruktywny dialog i mediacje prowadzone przez doświadczonych doradców mogą doprowadzić do podpisania ugody. Ważne jest, aby działania te były przeprowadzone z zachowaniem pełnej transparentności i doprecyzowaniem warunków, na których dług zostanie uregulowany. To pozwoli na kontrolę nad procesem oddłużenia oraz uniknięcie dodatkowych komplikacji prawnych.

Kompleksowa obsługa rozpoczynającą się od szczegółowej analizy sytuacji finansowej firmy, poprzez opracowanie planu oddłużania, aż po reprezentację przed sądami. Specjaliści z dziedziny prawa, finansów są w stanie zastosować innowacyjne metody zarządzania długiem. W tym również skorzystanie z instrumentów prawnych, jak postępowanie upadłościowe lub skuteczne oddłużanie, które w odpowiedni sposób przeprowadzone mogą dać firmie szansę na nowy start.

Przykład klientki, której sprawa zakończyła się sukcesem, jest obiecującą ilustracją tego, jak z pozornie trudnej sytuacji można wyjść obronną ręką, mając po swojej stronie fachowców. Przedsiębiorcy borykający się z długami firmowymi powinni wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia. To może nie tylko uratować firmę przed upadłością, ale także przywrócić jej finansową solidność. Dodatkowo otworzyć drogę do przyszłego rozwoju i osiągania zysków.

Skuteczne oddłużanie wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia

Pamiętajcie, że rosnące długi firmowe to nie jest koniec świata ani katastrofa. Jeśli zaczniecie działać w odpowiednim czasie i będziecie gotowi na oddłużanie z naszą Kancelarią Oddłużeniową to zobaczycie, że Wasza firma może na nowo zacząć żyć. Oddłużanie z nami to czysta przyjemność.

Jeśli borykacie się z długami to zapraszamy do kontaktu z nami. Oddłużamy również osoby fizyczne. Oddłużaniem zajmujemy się już dobre 20 lat. Większość spraw w sądach wygrywamy. Uważamy, że z każdej sytuacji jest wyjście i podejmujemy się również tych najbardziej skomplikowanych spraw.

Podejmijcie decyzję i skorzystajcie z usług naszej Kancelarii Oddłużeniowej a zobaczycie, że następny dzień może być zdecydowanie bardziej przyjemny. Rosnące długi firmowe czy długi osobiste to w dzisiejszych czasach całkiem normalne zjawisko. Coraz więcej Polaków się zadłuża.


Kompleksowa pomoc dla zadłużonych

W Internecie znajdziesz wiele miejsc, które oferują wsparcie osobom, które wpadły w długi. Jednak zanim się na jakąś zdecydujesz, pomyśl czy właśnie o to Ci chodzi. Bez wątpienia kompleksowa pomoc dla zadłużonych…

Pożyczka od Provident zostaje pozwana. Bronimy i wygrywamy!

Pożyczka od Provident miała pomóc Pani Karolinie załatać dziurę w domowym budżecie. Istotnie na początku kobieta poczuła ulgę, jednak niebawem przyszedł czas na spłacanie rat. Oczywiście ich regulowanie było dużym obciążeniem. Pieniądze…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

rosnące długi firmowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget