Odebrany nakaz zapłaty co robić? Nie panikuj! Pomożemy

6 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Kiedy wierzyciel wnosi do sądu pozew o zapłatę, za jakiś czas możesz spodziewać się przesyłki z sądu. Jeszcze bardziej musisz uruchomić swoją czujność, aby nie przegapić szansy na skuteczną obronę. Odebrany nakaz zapłaty co robić? Z pewnością nie możesz siebie okłamywać, że jakoś to będzie i sprawa rozejdzie się po kościach Bezsprzecznie na tym etapie, nie ma już miejsca na przeczekanie, ponieważ skończy się to spotkaniem z komornikiem. Z pewnością tak jak nasza Klientka chcesz tego uniknąć, wiec idź w ślady Pani Alicji. Istotnie po tym, jak otrzymała sądowy nakaz zapłaty wydany na rzecz DDM Invest, zrobiła to, co powinien każdy pozwany. Oczywiście najpierw zadzwoniła do naszej Kancelarii, a potem przesłała mailem skany dokumentów, które poddaliśmy darmowej analizie. Niewątpliwie już podczas konsultacji prawnej przedstawiliśmy nasze stanowisko, czyli bronimy się. Przede wszystkim wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, który oczywiście okazał się skuteczny, W rezultacie sąd oddalił całe powództwo DDM Invest.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu:
6.271,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Odebrany nakaz zapłaty co robić? Skontaktuj się z Kancelarią Oddłużeniową

Wiemy, że osoby zadłużone przeżywają naprawdę ciężkie chwile. Jednak pomimo to są sytuację, kiedy muszą zachować zimną krew. Odebrany nakaz zapłaty co robić! Przede wszystkim nie należy wpadać w panikę, ponieważ tego typu sądowe orzeczenie nie oznacza końca sprawy. Istotnie dla naszych mecenasów najczęściej jest to przełomowy moment, gdzie możemy podjąć się obrony przed podniesionym roszczeniem. Dlatego też tak często w naszych artykułach piszemy właśnie o tym, aby wszyscy wiedzieli, że nakaz zapłaty otwiera drogę do przedstawienia swojego stanowiska w sprawie. W związku z tym, gdy sąd doręczy Ci ten dokument nie odpuszczaj, tylko broń się z pomocą specjalistów od oddłużania z naszej Kancelarii.

Odebrany nakaz zapłaty co robić

Permanentny stres, który towarzyszy zadłużonym nie sprzyja prowadzeniu normalnego życia, Z pewnością właśnie o tej normalności nie ma mowy, kiedy towarzyszy nam ciągły strach związany z bieżącym i każdym następnym dniem. Istotnie są także sytuacje, które dolewają oliwy do ognia. Zatem, odebrany nakaz zapłaty co robić? Niewątpliwie należy zdawać sobie sprawę, że jest to następny etap windykacyjny, którego celem jest odzyskanie długu przez wierzyciela. W związku z tym, nie wpadaj w rozpacz, ponieważ odpowiednio poprowadzona obrona, może sprawić, że roszczenie zostanie oddalone przez sąd. Dlatego po odebraniu przesyłki z sądu, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową.

Zapamiętaj raz na zawsze, że oddłużanie powinien prowadzić mecenas, który specjalizuje się w tej dziedzinie. Ponieważ w naszej Kancelarii pracują wyłącznie tacy eksperci, możesz śmiało zwracać się do nas po pomoc. Dlatego nie rwij włosów z głowy i nie wpadaj w panikę. Z pewnością udzielimy odpowiedzi na pytanie: „Panie Mecenasie, odebrany nakaz zapłaty co robić?”. Istotnie my inaczej reagujemy na tego typu sytuacje, gdyż wiemy, że najczęściej jest do szansa na skuteczna obronę. Dlatego nie odbieraj jej sobie i pozwól, aby jeden z naszych mecenasów został Twoim pełnomocnikiem i reprezentował w sądzie.

Odebrany nakaz zapłaty co robić? Oczywiście bronić się z pomocą naszej Kancelarii

Kiedy Pani Alicja po raz pierwszy odebrała przesyłkę z sądu, naprawdę się zdenerwowała. Istotnie emocje sięgnęły zenitu, a w głowie trwała gonitwa myśli. Odebrany nakaz zapłaty co robić?! Bez wątpienia znalazła najlepsze z możliwych rozwiązań, czyli zadzwoniła do naszej Kancelarii. Oczywiście po rozmowie otrzymała jasne informacje, jak krok powinna teraz wykonać i na szczęście nas posłuchała. Przede wszystkim została naszą Klientką i teraz wychodzi z długów. Ponieważ zakończyliśmy sukcesem kolejne oddłużanie procesowe, dług zmniejszył się o 6.271,00 zł. Poniżej prezentujemy wyrok sądu, którym oddalono całe powództwo DDM Invest.


Internetowe kredyty bez zdolności kredytowej to droga do długów

Nie licz na to, że karuzela z długami, sama się zatrzyma. Istotnie będzie kręciła się coraz szybciej, aż spowoduje prawdziwą katastrofę. Godne uwagi jest to, że to Ty sam dodajesz jej mocy,…

Bardzo dobra kancelaria oddłużeniowa to klucz do sukcesu

Niestety posiadanie długów staje się udziałem coraz większej liczby Polaków. Bez wątpienia Bardzo dobra kancelaria oddłużeniowa kancelaria oddłużeniowa, to klucz do uporania się z kłopotami finansowymi. Dlatego tak wiele osób mających tego…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odebrany nakaz zapłaty co robić

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget