Nakaz zapłaty przesłany z sądu. Skontaktuj się z nami

4 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy nakaz zapłaty przesłany z sądu musi być aż tak stresujący? Według naszej Kancelarii Oddłużeniowej nie musi. Wszystko zależy od tego, jak podejdziemy do tematu oraz od tego, czy jest to nakaz zapłaty przesłany z sądu rejonowego, czy wydany przez EPU (Elektroniczne Postępowanie Upominawcze), czy przez Sąd I Instancji. Niemniej jednak, bez paniki!

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.154,80 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Zasądzono 137,00 zł, powództwo oddalone w pozostałej cześci, brak kosztów procesu

Nakaz zapłaty przesłany z sądu

Co to jest nakaz zapłaty przesłany z sądu? To dokument, który w Polsce służy do dochodzenia roszczeń pieniężnych w szybki i prosty sposób. Jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi, jakie mają do dyspozycji wierzyciele, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze od dłużników. W niniejszym artykule przyjrzymy się temu, co można zrobić w przypadku otrzymania takiego nakazu zapłaty.

Po pierwsze, warto zrozumieć, czym dokładnie jest nakaz zapłaty przesłany z sądu. Jest to postępowanie upominawcze, które ma na celu umożliwienie wierzycielowi odzyskania swojej należności w sposób szybki i skuteczny. Nakaz zapłaty może zostać wystawiony na podstawie dokumentu, który potwierdza istnienie długu, na przykład umowy, faktury lub weksla.

Po otrzymaniu nakazu zapłaty dłużnik powinien wnieść sprzeciw

Nakaz zapłaty przesłany z sądu

Jeśli dłużnik nie zgłosi sprzeciwu w wyznaczonym terminie, nakaz zapłaty staje się tytułem wykonawczym, co oznacza, że wierzyciel może przystąpić do egzekucji długu. Dlatego w takich momentach pragniemy zwrócić uwagę na naszą Kancelarię Oddłużeniową. Kiedy dłużnik odbierze sądowy nakaz zapłaty przesłany z sądu, złożymy w jego imieniu sprzeciw aby bronić jego interesów. Przekonała się o tym klientka, która odebrała z Sądu pismo. Dzięki naszym działaniom na czas, Sąd Rejonowy oddalił powództwo w części i klientka może mieć spokojną głowę.

Nakaz zapłaty stanowi ważne narzędzie dla wierzycieli, ale może być również poważnym problemem dla dłużników. Dlatego ważne jest, aby dłużnicy byli świadomi swoich praw i obowiązków oraz potencjalnych konsekwencji związanych z niewywiązaniem się z umowy lub nieterminowym regulowaniem długu.

Podsumowując, otrzymanie nakazu zapłaty wiąże się z koniecznością podjęcia działań. Dłużnik powinien dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową i zdecydować co robić dalej. W przypadku braku jakiejkolwiek wiedzy na temat oddłużania i prawa, warto skonsultować się z naszą Kancelarią Oddłużeniową, która pomoże w ocenie sytuacji i złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty. Ostatecznie, należy pamiętać, że ignorowanie nakazu zapłaty może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych i finansowych.

Kancelaria Oddłużeniowa to TOP Kancelaria w Polsce

Nakaz zapłaty przesłany z sądu

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa uznawana jest za najlepszą Kancelarię Oddłużeniową w Polsce. Mamy bardzo dużo wygranych spraw. Bronimy interesy swoich klientów na każdym kroku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy klient ma swoje potrzeby i inną sytuację zawodową oraz życiową. Nie możemy wszystkich traktować tak samo.

Co robić aby uwolnić się od długów? Działać! Nie uciekać! Bronić się i walczyć o swoje pieniądze. Nie poddawać się. Pokazać swoje prawdziwe oblicze! Z naszą Kancelarią Oddłużeniową uwolnicie się od długów i staniecie na nogi!

Kancelaria Oddłużeniowa wie doskonale, jak pomóc dłużnikom i jak wspierać ich codziennie podczas procesu oddłużania. Wsparcie psychiczne i emocjonalne jest również w tym punkcie bardzo ważne. Sporo ludzi zadłużonych boi się przyszłości i każdy dzień to dla nich spore wyzwanie. Zupełnie niepotrzebnie! Mając taką kancelarię, jak nasza możecie spać spokojnie. Zajmiemy się wszystkim i odciążymy Was od myślenia o długach i koszmarze! Wasze długi są naszymi długami!

Nie zadręczaj się i nie poddawaj. Masz nakaz zapłaty? Skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Już nie musisz panikować i się dłużej zastanawiać. Nakaz zapłaty przesłany z sądu, co robić? Teraz już wiesz!


Dłużnicy Warszawa i okolice! Pomożemy Wam w oddłużaniu

Oddłużanie to prawdziwe wyzwanie nie tylko dla dłużnika, ale także dla mecenasa, który je prowadzi. Bezsprzecznie wymaga ono bardzo szerokiej, wszechstronnej wiedzy popartej doświadczeniem w tej dziedzinie. Dlatego tak trudno znaleźć prawdziwego…

Pożyczka pozabankowa udzielona online a pozew Ultimo

Kiedy pożyczka pozabankowa udzielona online, została pozwana przez Ultimo Portfolio Investment. Przede wszystkim Pani Iwona zachowała się bardzo odpowiedzialnie i skontaktowała się z Portalem Dłużnika. Oczywiście dzięki temu dała sobie szansę na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty przesłany z sądu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget