Pokonaj wysokie długi firmowe w mgnieniu oka

1 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wysokie długi firmowe to nie jest dramat ani koniec świata. Wiele przedsiębiorców doświadczających problemów finansowych czuje, że znajduje się na skraju przepaści. Przeważająca presja kredytów, nieuregulowanych faktur, czy zobowiązań wobec kontrahentów sprawia, że wydaje im się, iż wysokie długi firmowe to dramat i koniec ich marzeń o własnym biznesie. Jednak to nieprawda! Wysokie ługi firmowe nie są końcem świata, a każdy problem ma swoje rozwiązanie - trzeba tylko odpowiednio podejść do sprawy i poszukać niezbędnej pomocy.

Powód: EOS 1 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu:
33.921,65 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pokonaj wysokie długi firmowe

wysokie długi firmowe

Kiedy na horyzoncie pojawiają się pierwsze problemy finansowe, najlepszym rozwiązaniem jest nie odwlekanie decyzji, a bezzwłoczne poszukanie wsparcia. Na rynku funkcjonuje wiele kancelarii oferujących usługi oddłużeniowe. Niemniej jednak warto wybrać tę, która cieszy się nieposzlakowaną opinią i posiada bogate doświadczenie w wygrywaniu nawet wydawałoby się najbardziej skomplikowanych spraw. Wybór odpowiedniej Kancelarii Oddłużeniowej to klucz do sukcesu. Profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się problematyką długów firmowych, wiedzą doskonale, jak negocjować z wierzycielami, czy szukać wyjścia w sytuacjach, gdy wydaje się, że wszystkie drzwi zostały zamknięte.

Świadectwem skuteczności dobrego wsparcia prawnego może być historia jednej z klientek. Klientka po latach zmagań z długami firmowymi w końcu odzyskała spokój i stabilizację. Problem wydawał się nie do rozwiązania. Stos gromadzących się wezwań do zapłaty, rosnących odsetek oraz ciągłego stresu, który paraliżował zarówno jej życie prywatne, jak i zawodowe. Telefon do renomowanej Kancelarii Oddłużeniowej był punktem zwrotnym w jej sytuacji. Zespół doświadczonych prawników przeanalizował każdy aspekt jej firmy, doszukując się potencjału, o którym sama przedsiębiorczyni mogła nie wiedzieć. Dzięki indywidualnej strategii oddłużeniowej udało się postawić firmę klientki na nogi.

Postawiliśmy kolejną firmę na nogi

Ostatecznym triumfem stało się wygranie sprawy w Sądzie Rejonowym, gdzie Kancelaria Oddłużeniowa reprezentowała klientkę z ogromnym zaangażowaniem. W wyniku działań prawnych, adwokatów i radców prawnych, którzy wykazali się nie tylko wiedzą, ale też niezwykłą umiejętnością negocjacji i obrony interesów swojej klientki, udało się wygrać sprawę w Sądzie Rejonowym. W efekcie, firma, która niegdyś balansowała na granicy upadłości, odzyskała płynność finansową i perspektywy na nowe projekty, które wcześniej wydawały się nierealne.

Takie zwycięstwo nie jest wyjątkiem, a rzeczywistą możliwością dla wielu przedsiębiorców, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. To dowód na to, że wysokie długi firmowe to nie jest dramat. Jest to raczej wyzwanie, z którym można sobie poradzić, mając obok siebie zespół specjalistów.

Bezcenna jest radość i ulga, jaką może poczuć przedsiębiorca, gdy odzyskuje kontrolę nad własnym życiem i biznesem. Klientka, o której mowa, z radością przyznaje, że teraz cieszy się życiem i patrzy w przyszłość z optymizmem. Z wdzięcznością wspomina moment, w którym zdecydowała się na skorzystanie z pomocy kancelarii. Okazało się to najlepszą inwestycją w jej karierę zawodową.

Nie trać nadziei jeśli masz wysokie długi firmowe

Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa jest do Twojej dyspozycji. Z kolei sukces w postaci oddłużenia firmy i powrotu do normalnego funkcjonowania jest w zasięgu ręki. Nasza klientka dziś cieszy się życiem. Ty też możesz cieszyć się stabilizacją finansową i przyszłością wolną od długów. Nie czekaj, pora działać już dzisiaj!

Pamiętaj, z długami firmowymi można wygrać, a Kancelaria Oddłużeniowa to nieocenieni sojusznicy w tym czasie. Niech ten artykuł będzie inspiracją i dowodem na to, że wysokie długi firmowe to nie dramat. To tylko kolejne wyzwanie, z którym można sobie skutecznie poradzić.


Czy pożyczki prywatne od inwestorów odmienią Twoje życie?

Pożyczki prywatne od inwestorów nie zrobią z Ciebie mistrza inwestycji. Niby ciekawy trik na łatwą kasę a można się nieźle pogubić. Zatem odpowiedzmy sobie na pytanie, czy pożyczki prywatne od inwestorów są jak…

Pomoc w spłacie zadłużenia. Ugoda z Mikrokasa

Pomoc w spłacie zadłużenia, której udzieliliśmy naszej Klientce, pozwoli jej u niknąc egzekucji komorniczej. Dlatego też, kiedy po wniesionej przez nas apelacji sąd okręgowy ograniczył powództwo, podjęliśmy się rozmów z wierzycielem. Prawdopodobnie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Duże długi firmowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget