Długi firmowe ciążą? Znajdziemy rozwiązanie

27 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy można trzymać długi w ryzach? Oczywiście, że tak, najprostszym sposobem jest ich spłacanie. Chociaż może wydawać się to proste, w rzeczywistości wszystko może wyglądać zupełnie inaczej. Istotnie w życie pisze swój własny scenariusz, który nie zawsze jest zgodny z tym, czego sobie życzymy. Dlatego, kiedy długi prywatne lub długi firmowe ciążą i utrudniają normalne funkcjonowanie, najwyższy czas, aby zrobić z nimi porządek. Z pewnością uporządkowanie bałaganu finansowego, nie jest robotą dla amatorów. Bezsprzecznie tego typu sprawami powinni zająć się mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej, którzy mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Jednak wszystko tutaj zależy od zadłużonego i od tego, jakie podejmie kroki. Niewątpliwie siedzenie jak mysz pod miotła nie zda się na nic, gdyż wierzyciel na pewno nie zapomną o swoich pieniądzach. Podczas gdy jedni bronią się z nasza pomocą, innych bezczynność skazuje na życie z komornikiem i utratę majątku. Nasz Klient walczy i idzie do przodu.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
5.806,97 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt:
Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Kiedy długi firmowe ciążą, zdecyduj się na oddłużanie z naszą Kancelarią

Długi firmowe ciążą

Gdy dopadły Cię długi, nie czekaj na cud, bez wątpienia ten nie nadejdzie, ale za jakiś czas przyjdzie ktoś inny. Bez wątpienia po otrzymaniu tytułu wykonawczego, komornik bardzo szybko przystąpi do egzekucji. Istotnie posiada narzędzia, aby dokopać się do wszystkich Twoich dochodów, jak i posiadanego majątku. Dlatego nie ryzykuj i nie ściągnij na siebie egzekucji. W związku z tym, kiedy długi prywatne, długi firmowe ciążą i nie dajesz rady z ich spłatą, skorzystaj z naszej specjalistycznej konsultacji prawnej. Godnym uwagi jest fakt, że pomagamy nie tylko osobom, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Niewątpliwie także każdy przedsiębiorca, który ma kłopoty finansowe, może śmiało nawiązać z nami współpracę. Specjalizujemy się w szeroko pojętym oddłużaniu.

Kiedy zostałeś pozwany o zapłatę przez pożyczkodawcę, bank, wierzyciela wtórnego czy inny podmiot, nie zmiataj spraw pod dywan. Istotnie uwierz w to, że nie stoisz na przegranej pozycji, a z profesjonalną pomocą prawną, możesz się skutecznie bronić. Oczywiście, gdy długi firmowe ciążą, a biznes nie idzie czujesz, że możesz tego wszystkiego nie udźwignąć. Dlatego właśnie jest nasza kancelarii oddłużeniowa, która odciąży Cię i wszystkie procedury prawne weźmie na siebie. Bez wątpienia do wyjaśnienie będzie wiele spraw, ale dopóki nie zaczniesz, nic się nie zmieni, a będzie jeszcze gorzej. W związku z tym, porozmawiaj z nami, a dopiero potem podejmiesz decyzję, co dalej zrobisz.

W naszej kancelarii oddłużeniowej znajdziesz antywindykację w najlepszym wydaniu. Z pewnością musisz mieć świadomość, że oddłużanie to nie zaciąganie następnych, jeszcze większych zobowiązań. A nawet te liczne na mniejsze kwoty, w sumie tworzą pokaźne zadłużenie. Dlatego, kiedy długi firmowe ciążą, nie pakuj się w kolejne pożyczki. Przede wszystkim pamiętaj, że należy skupić się na redukcji tych, które już posiadasz.  W związku z tym, nie wahaj się i skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej naszych specjalistów od oddłużania. Zobaczysz, że nie pożałujesz swojej decyzji, kiedy zobaczysz, że długów ubywa.

Oddłużanie procesowe w sprawie z Prokura kończymy w sądzie II instancji

Życie z długami jest bardzo trudne, dlatego Pan Marek postanowił zrobić z tym porządek. Istotnie długi firmowe ciążą, a też doszły jeszcze inne niezamknięte zobowiązania i każdy dzień stał się dosłownie nieznośny. Jeszcze bardziej zmotywowany przeciwnościami, postanowił porozmawiać z jednym z naszych mecenasów. W rezultacie po konsultacji prawnej, podpisał umowę o współpracy. Oczywiście otrzymaliśmy także pełnomocnictwo i mogliśmy reprezentować Klienta, także w sprawie z powództwa Prokura. W wyniku podjętej obrony i wniesionej przez nas apelacji, sąd II instancji oddalił całe roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego.


Konsolidacja lub kredyt oddłużeniowy nie zawsze pomagają

Na rynku finansowym znajdziemy mnóstwo propozycji, które pozwalają konsumentom zdobyć pieniądze. Istotnie otrzymają je nie tylko Ci, którzy są wiarygodni dla banku, ale też osoby, które straciły płynność finansową. Bez wątpienia konsolidacja…

Pozew Invest Secure Silesia został oddalony przez sąd

Pozew Invest Secure Silesia sprowadził na Pozwanego nie lada stres. Ponieważ było to pierwsze bliskie spotkanie Pana Marcela z nakazem zapłaty, emocje sięgały zenitu. Z pewnością w jego przypadku stres zadziałał mobilizująco.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Długi firmowe ciążą

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget