Kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia

23 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zdecydowana większość Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej, zaczynała swoją przygodę od pożyczania pieniędzy w bankach. Oczywiście, kiedy wówczas wnioskowali o finansowania, ich kondycja nie budziła najmniejszych zastrzeżeń. Niewątpliwie zmieniała się z różnych przyczyn zależnych i niezależnych od nich. Z pewnością jednak kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia, która powstała później, mają ze sobą wiele wspólnego. Istotnie najczęściej wyglądało to tak, że zadłużony nie regulował terminowo płatności na rzecz banku i wplątał się z pożyczki pozabankowe. Z pewnością miał nadzieję, że w ten sposób uniknie wypowiedzenia umowy kredytowej i zapanuje nad sytuacją. Ponieważ jeszcze bardziej się zadłużał, zupełnie stracił płynność finansową. I wówczas tak jak w przypadku Pani Oliwii, pojawiamy się My i wdrażamy właściwe oddłużanie. Chociaż przed naszą Klientką jeszcze długa droga, już pierwsze sukcesy oddłużeniowe tok miód na skołatane nerwy. Bez wątpienia wygrany proces z Alektum Capital sprawił ogromną radość i pokazał, że oddłużanie z mecenasami z naszej Kancelarii ma sens.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
4.170,75 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia często idą z sobą w parze

Kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia

Nikt z nas przecież nigdy nie planował tego, aby posiadać długi, których nie może spłacić. Z pewnością podejmując pierwszą decyzję o kredycie nie przypuszczaliśmy, że mogą pojawić się jakieś trudności finansowe. Ponieważ bank dokładnie zbadał zdolność kredytową, uzyskaliśmy pewność, że nas na to stać. Niewątpliwie nikt nie przewidzi, co wydarzy się jutro, a co mówić o tym, co będzie za rok czy dwa. Istotnie sytuacja może zmienić się o 180 stopni. Bezsprzecznie jednak kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia są ze sobą ściśle powiązane. Zaciąganie nowych zobowiązań na spłatę tych posiadanych, to gotowy przepis na katastrofę.

Nie ulegaj iluzji, że szybka pożyczka bez zdolności kredytowej, oferowana w sieci, pomoże zapanować nad kłopotami finansowymi. Ze względu na fakt, ze dokładasz sobie kolejny dług, nie możesz nawet marzyć o oddłużeniu. W rezultacie kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia przyczynią się do tego, że staniesz na granicy bankructwa. Ważnym aspektem jest, aby w odpowiednim momencie skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Bezsprzecznie tylko dzięki niej wszystko uporządkujesz i zaczniesz spokojnie żyć. Dlatego nie odkładaj decyzji o profesjonalnym oddłużaniu na jutro, za miesiąc czy dwa. Długi rosną i czas działa w tej sytuacji na Twoją niekorzyść.

Uwierz w to, że możesz zmienić to, co się wydarzyło. Z pewnością akurat My wiemy najlepiej, że posiadanie długów, to nie koniec świata. Istotnie każdego dnia oddłużamy naszych Klientów, podejmując najróżniejsze czynności prawne. Bez wątpienia wypowiedziany kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia, w którą wpadłeś, jest do opanowania. I mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej mogą skutecznie w tym pomóc. W związku z tym, skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem. Do wyjaśnienia zapewne będziemy mieli wiele kwestii, ale to już pozostaw naszym ekspertom.

Kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia to problem, który pomożemy rozwiązać

Nasza Klientka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że bez naszej pomocy prawnej w oddłużaniu, jej sytuacja nie ulegałaby poprawie. Z pewnością jej niezamknięty kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia zaprowadziłyby ją prosto do komornika. Oczywiście tak się nie stanie, ponieważ oddłużanie Pani Oliwii przebiega zgodnie z planem. Istotnie i tym razem podjęte przez mecenasa działania, zapewniły jej sukces. W wyniku skutecznie wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd wydał wyrok i oddalił całe powództwo Alektum Capital.


Rozumiemy na czym polega oddłużanie i jesteśmy skuteczni

Tak proszę Państwa, każdego dnia w imieniu naszych Klientów toczymy walkę o odzyskanie godności, normalnego życia i redukcję zadłużenia. Istotnie wielu konsumentów przez rolowanie długu, wpadło w naprawdę poważne kłopoty finansowe. W…

Prawa przedsiębiorcy a prawa konsumenta

Sprawa procesowa z Takto NSFIZ o zapłatę 16.811,71 zł jednoznacznie pokazuje, że w tym przypadku prawa przedsiębiorcy jak i konsumenta sprowadzają się do jednego mianownika. W rezultacie obie strony mogą przedstawiać w…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt oddłużeniowy i pętla zadłużenia

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget