Oddłużanie firmy zostaw nam. Zrobimy to profesjonalnie

22 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Niestety nadal wielu z nas nie potrafi racjonalnie podchodzić do aktualnej sytuacji, w której się znajdujemy. Istotnie robimy wszystko, aby utrzymać dotychczasowy poziom życia i podejmujemy czasami zupełnie irracjonalne decyzje. Z pewnością nie dotyczy to tylko indywidualnych konsumentów, ale także tych, których działalność gospodarcza zaczęła podupadać. Niewątpliwie sposobem na uniknięcie błędów jest profesjonalne doradztwo finansowe. Bezsprzecznie w chwili powstania długów, oddłużanie firmy zostaw nam. Istotnie nasi specjaliści od oddłużania zrobią wszystko, aby najpierw zatrzymać, a potem zredukować zadłużenia. Godnym uwagi jest fakt, że zawsze działamy w interesie Klienta, reprezentując go w sadzie czy podczas negocjacji z wierzycielem. Chociaż trafiają do nas różne sprawy, nad każdą z nich pochylamy się z dużą starannością. Dlatego też także pozwana przez Prometeusz Finanse o zapłatę 4.151,45 zł, otrzymała od nas najlepszą pomoc. W związku z tym, nasz profesjonalizm ponownie dał o sobie znać w postaci wyroku oddalającego tak apelację jak i powództwo firmy pożyczkowej.

Powód: Prometeusz Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.151,45 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie firmy zostaw nam

Oddłużanie firmy zostaw nam

Przedsiębiorco, kiedy czujesz, że finanse wymykają się spod kontroli, podejmij właściwe kroki. Z pewnością nie powinieneś pójść w kierunku kolejnych kredytów lub co jeszcze gorsze, korzystać z finansowania oferowanego przez firmy pożyczkowe. Chociaż ktoś podpowiada Ci, abyś właśnie tam szukał pieniędzy, w żadnym wypadku tego nie rób. Bezsprzecznie oddłużanie firmy zostaw nam, a przekonasz się, że znajdziemy sposób, aby pomóc. Ponieważ nie jesteś specjalistą od oddłużania i nie znasz się na wszystkich chwytach stosowanych przez parabanki, łatwo możesz wpaść w pułapkę. Istotnie dzięki współpracy z naszą Kancelarią tego unikniesz, a zyskasz pomoc najlepszych oddłużeniowców w Polsce.

Także Ty, jako osoba prywatna masz pełne prawo do obrony przed pozwami o zapłatę. Być może jeszcze wątpisz w skuteczność podejmowanych przez nas działań, wiec sam przekonaj się jak działamy. Niewątpliwie możesz skorzystać z konsultacji prawnej w naszej Kancelarii i przekonasz się jak My widzimy wychodzenie z długów. Z pewnością rozmowa z mecenasem do niczego nie zobowiązuje, ponieważ decyzja o współpracy należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Jednak oddłużanie osób fizycznych, oddłużanie firmy zostaw nam, gdyż jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami. W związku z tym, nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

Nieprzerwanie dbamy o to, aby w naszej Kancelarii zachowywać najwyższe standardy wykonywanych usług. Niewątpliwie ciągle trzymamy fason i jesteśmy na samym szczycie. Oczywiście nie ma nic za darmo, ponieważ wkładamy wiele wysiłku, aby sprostać wszystkim wyzwaniom, które przed nami stoją. Istotnie pomagamy tysiącom konsumentów w wychodzeniu z długów. Bezsprzecznie także oddłużanie firm zostaw nam, gdyż wiemy jak je prowadzić. Z pewnością wiemy, jakie długi niszczą przedsiębiorców i umiemy sobie z nimi radzić. Z pewnością każdy kto tego potrzebuje, znajdzie u nas specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu.

Oddłużanie firm zostaw nam. Wiemy jak się z nie zabrać!

Pani Kalina może być z siebie dumna. Chociaż wielu mówiło jej, że nie ma już szansy na uratowanie swojego biznesu, ta nie poddała się. Oczywiście skontaktowała się z naszą Kancelarią i teraz zamyka dług za długiem. Istotnie tak jak nasza Klientka, oddłużanie firm zostaw nam, a nie pożałujesz. Ze względu na fakt, że specjalizujemy się w sprawach o długi, jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.  Bez wątpienia wiemy, od czego zacząć oddłużanie i kiedy można już je zakończyć.


Internetowa pożyczka z komornikiem od ręki to duży błąd

Nie podejmowałeś żadnych kroków i dług trafił do egzekucji. Bezsprzecznie brak obrony przed wydawanymi przez sąd nakazami zapłaty, kończy się właśnie spotkaniem z komornikiem. Istotnie w sieci można znaleźć prawie wszystko. Dlatego…

Gdy pozwany odbierze pozew

Jaki jest dalszy przebieg postępowania, gdy pozwany odbierze pozew wraz z załącznikami? Strona pozwana jest zobowiązana do złożenia odpowiedzi na pozew w terminie 2 tygodni od dnia doręczenia odpisu pozwu z załącznikami.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie firmy zostaw nam

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget