Duża pętla zadłużenia to problem. Pomożemy go rozwiązać

19 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Konsumenci, którzy nie posiadają zdolności kredytowej i zostali odprawieni przez bank z kwitkiem, nie przestają szukać pieniędzy. Bez wątpienia w Internecie znajdą wiele ofert pożyczkodawców pozabankowych, którzy tylko udają, że sprawdzają kondycję finansową swoich Klientów. Istotnie udzielają drogich pożyczek na prawo i lewo, przez co liczni wpadają w długi. Oczywiście duża pętla zadłużenia to problem, z którym trudno sobie poradzić. Bez wątpienia nawet wielu prawników nie wie, jak się do tego wszystkiego zabrać. Dlatego też nie polecamy korzystania z usług przypadkowych kancelarii. Przede wszystkim, aby właściwie poprowadzić trudny proces oddłużania, po prostu trzeba się na tym znać. W związku z tym, jeżeli chcemy naprawdę rozplątać naszą spiralę długów, szukajmy pomocy w doświadczonej kancelarii. Bezsprzecznie najlepszym miejscem na Państwa długi jest nasza kancelaria oddłużeniowa, która ma ogromne doświadczenie w tego typu sprawach. Kolejny Klient przekonał się o naszych kompetencjach w tej dziedzinie. Wygraliśmy w sądzie z Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
6.000,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Duża pętla zadłużenia to problem

Duża pętla zadłużenia to problem

Prowadzenie spraw o długi jest bardzo skomplikowane. Istotnie doskonale wiemy, o czym piszemy, ponieważ zajmujemy się tym już bardzo długo. Tym bardziej duża pętla zadłużenia to problem, który rozwiążą naprawdę doświadczeni w oddłużaniu mecenasi. Z pewnością przekazanie spraw do naszej kancelarii oddłużeniowej, jest jak najbardziej dobrym wyborem. Niewątpliwie każdy Klient otrzymuje pomoc na wielu płaszczyznach, a podejmowane działania, dostosowane są do jego potrzeb.  Ze względu na fakt, że każde zadłużenie jest inne, zawsze indywidualizujemy każdy proces. Z pewnością bez tego nasza skuteczność nie byłaby aż tak wysoka.

Często pod wpływem impulsu, bez większego zastanowienia, sięgamy po pożyczki przez Internet. Niewątpliwie taki szybki zastrzyk gotówki wydaje się atrakcyjny, ale o otrzymane pieniądze upomni się wierzyciel. Oczywiście nie zapomni o długu i kiedy go nie spłacimy, bardzo szybko zacznie domagać się zwrotu. Bezsprzecznie duża pętla zadłużenia to problem, ponieważ wiele firm w tym samy czasie żąda od nas zapłaty. Z pewnością największy kłopot stanowi sama wysokość długu, który osiąga czasami naprawdę wielkie rozmiary. Istotnie wyprowadzenie Klienta z takiego zadłużenia jest trudne, ale na szczęście możliwe. Bez wątpienia złamaliśmy już wiele pętli długów i skutecznie pomogliśmy zadłużonym.

Kiedy konsumenci zaglądają w sieci na stronę pożyczkodawcy, na pierwszy rzut oka wszystko wygląda dobrze. Istotnie to wszystko jest tak skonstruowane, aby zachęcić do skorzystania z oferty. Niewątpliwie wielu ulega złudzeniu, że złapali byka za rogi i rozpoczynają korridę. Podczas gdy firmy pożyczkowe zacierają ręce, duża pętla zadłużenia to problem, z którym sobie nie radzimy. Przede wszystkim dług urósł tak szybko, że nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z jego rozmiarów. W końcu, kiedy bańka pęka, stajemy twarzą w twarz z naprawdę niebezpieczną sytuacją. Chociaż wydaje się ona beznadziejna, na szczęście jest nasza kancelaria oddłużeniowa, która pomaga zadłużonym w odzyskiwaniu finansowej równowagi.

Duża pętla zadłużenia to problem, z którym doskonale sobie radzimy

Pożyczki zaciągnięte bez zastanowienia ściągnęły na Pana Miłosza naprawdę duże kłopoty. Istotnie jego wypłacalność była na granicy wydolności, a duża pętla zadłużenia to problem, z którym sobie nie radził. Oczywiście, od kiedy został Klientem naszej kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu, jego sytuacja uległa zmianie. Z pewnością kolejne oddalone powództwo, tym razem Alektum Capital, zmniejszyło jego spiralę długów. Poniżej prezentujemy wyrok wydany przez sąd, którym oddalono roszczenie wierzyciela wtórnego.


Niezamknięta szybka pożyczka dla zadłużonych trafiła do sądu

Zapewne ci, u kutych posiadasz dług, zrobią wszystko, aby go odzyskać. Oczywiście najpierw zaczną od uruchomienia windykacji, a kiedy ta nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, pójdą o krok dalej. Istotnie kolejne, co zrobią,…

Prowadzimy cały proces oddłużania

W naszej kancelarii oddłużeniowej zajmujemy się sprawami, związanymi z długami. Istotnie szukają u nas pomocy prawnej osoby, które mają pojedyncze długi, jak i te w spirali zadłużenie. Z pewnością w przypadku tych…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Duża pętla zadłużenia to problem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget