Cesja i kredyt oddłużeniowy

17 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

W naszej kancelarii zajmujemy się oddłużaniem. Bez wątpienia robimy to na najwyższym poziomie i dzięki nam zadłużeni wychodzą z długów. Oczywiście zanim sprawa niezamkniętego zobowiązania trafi do sądu, przechodzi przez różne etapy. Bezsprzecznie to, co nie ominie żadnego dłużnika to windykacja, która może naprawdę okazać się bardzo uciążliwa. Z pewnością także bardzo często ma miejsce sprzedaż długów na rzecz innych pomiotów. Dlatego cesja i kredyt oddłużeniowy mogą iść z sobą w parze. Istotnie na rynku obrotu wierzytelnościami mamy bardzo wiele podmiotów, które specjalizują się właśnie w skupowaniu takich przeterminowanych należności. Niewątpliwie nie należy sią martwić tym, że zmienił się wierzyciel. Ponieważ podczas dokonywania przelewu wierzytelności, mogą zadziać się różne rzeczy, które potem podczas rozprawy zadziałają na korzyść pozwanej osoby. Oczywiście podczas analizy dokumentów wychwytujemy wszystkie nieścisłości i podważmy zasadność powództwa. Nie inaczej stało się w prezentowanej dzisiaj sprawie. W rezultacie sąd oddalił wysokie powództwa Gwarant24.  

Powód: Gwarant24 Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
18.258,63 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Cesja i kredyt oddłużeniowy? Tak, każdy wierzyciel może sprzedać dług swojego Klienta

Cesja i kredyt oddłużeniowy

Niestety często jest tak, ze to, co miało nam pomóc wyjść z długów, powoduje kolejne kłopoty. Niewątpliwie zaciąganie nowych zobowiązań na spłatę posiadanych długów, wywołuje efekt domina. Istotnie wszystko się sypie, a długi zamiast maleć szybko rosną. W rezultacie wszystko staje na ostrzu noża i sprawy zaczynają trafiać do sądu. Ponieważ wielu wierzycieli pozbywa się niewygodnych długów, cesja i kredyt oddłużeniowy nie są niczym dziwnym. Z pewnością w naszej pracy bardzo często spotykamy się z tym, że także banki cedują niespłacone kredyty na inne podmioty. Ponieważ trzeba wiedzieć jak to wszystko działa, najbezpieczniej będzie zwrócić się po pomoc prawne do naszej kancelarii oddłużeniowej.

W sumie dobrze się stało, kiedy bak sprzedał dług swojego Klienta spółce, która skupuje wierzytelności. Bez wątpienia akurat nas ten fakt nie martwi, a wręcz cieszy. Chociaż wiemy, że kiedy dłużnicy o tym się dowiadują są przerażeni i zagubieni, jednak po rozmowie z naszym mecenasem, inaczej patrzą na sprawę. Oczywiście cesja i kredyt oddłużeniowy, który nie został do końca spłacony, może ułatwić nam obronę. Bez wątpienia procesy z bankami należą do tych najtrudniejszych, ale nie oznacza to wcale, że w takiej sytuacji pozwany stoi na przegranej pozycji. Dlatego nigdy nie można poddawać się i trzeba bronić się z pomocą mecenasa z naszej kancelarii oddłużeniowej.

Wiemy jak zaplanować i poprowadzić Twoje oddłużanie. Istotnie jesteśmy specjalistami od spraw związanych z długami i nie mają one przed nami żadnych tajemnic. Z pewnością znamy najróżniejsze chwyty, które wykorzystują wierzyciele, aby sędzia wydał nakaz zapłaty. Dlatego po jego odebraniu, należy bezwzględnie skontaktować się z naszą kancelarią i podjąć obronę. Bez wątpienia cesja i kredyt oddłużeniowy nie są dla nas niczym dziwnym. Każdego dnia prowadzimy tego typu sprawy, z których zdecydowaną większość wygrywamy. W rezultacie nasi Klienci pozbywają się długów i unikają spotkania z komornikiem.

Sprzedaż długu do Gwarant24 zadziałała na korzyść Klienta

Czy w każdym oddłużaniu procesowym mamy stu procentową skuteczność? Oczywiście, że nie, ponieważ jest to niemożliwe. Z pewnością ten, który twierdzi, że wygrywa wszystkie sprawy po prostu kłamie. Dlatego lepie omijać takiego czarodzieja szerokim łukiem. My otwarcie mówimy o ryzyku procesowym, a tam gdzie była cesja i kredyt oddłużeniowy, szanse na sukces rosną. Niewątpliwie pokazuje to prezentowana sprawa z powództwa Gwarant24, który nabył dług od jednego z banków. W rezultacie wygraliśmy proces i podniesione roszczenie upadło w całości.


Krótkoterminowa pożyczka dla zadłużonych online to fatalny wybór

Oddłużanie to długofalowy i żmudny proces, który powinni prowadzić mecenasi specjalizujący się w tego typu sprawach. Istotnie sztab naszych prawników, radców prawnych, doradców finansowych i asystentów prowadzi rozmowy, korespondencję z wierzycielami oraz…

Jak wygrać proces o zapłatę z Ultimo Portfolio Investment?

Wielu zadłużonych zastanawia się jak wygrać proces o zapłatę. Oczywiście nie inaczej było z pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment. Chociaż Pani Ewa czytała dużo w Internecie na temat obrony w sądzie, na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Cesja i kredyt oddłużeniowy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget