Efektywne oddłużanie pomoc prawna w naszej Kancelarii

11 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Rozumiemy, że bez względu na wykształcenie, pozycję społeczną, wykonywany zawód można mieć kłopoty finansowe. Z pewnością wspaniale jest, kiedy udaje zdusić się problem w zarodku. Niestety zdarzają się sytuacje, kiedy długi wymykają się spod kontroli i przysparzają wielu trosk. Bezsprzecznie w takiej sytuacji tylko efektywne oddłużanie pomoc prawna w naszej Kancelarii będzie najlepszym lekarstwem na Państwa problemy. Oczywiście abyśmy mogli zacząć działać, to zadłużona osoba musi dać sygnał, że potrzebuje naszej pomocy. Godnym uwagi jest fakt, że nikt nie musi fatygować się do nas osobiści i ponosić kosztów związanych z dojazdem do Łodzi. Istotnie tak jak Pani Katarzyna może napisać do nas maila i przedstawić swój problem. Dalej to my już pokierujemy wszystkim tak, aby sprawy przybrały właściwy obrót. Dlatego działaj i skontaktuj się z naszą Kancelarią, a dowiesz się, jakiej pomocy możesz oczekiwać. W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa PKO BP, skutecznie wykazaliśmy, że bank dochodził zapłaty nienależnych pieniędzy.

Powód: PKO BP S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
1.540,43 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Niewątpliwie efektywne oddłużanie pomoc prawna pozwoli zredukować dług

Efektywne oddłużanie pomoc prawna

Nie jesteśmy nieomylni i mamy prawo popełniać błędy. Istotnie jesteśmy tylko ludźmi, którzy najlepiej uczą się na własnych błędach. Przede wszystkim należy umieć wyciągać z nich wnioski i starać się unikać ich w przyszłości. Oczywiście nie inaczej sprawa wygląda z długami. Z pewnością efektywne oddłużanie pomoc prawna udzielana przez naszych mecenasów, pokazuje Klientom jak powinni gospodarować swoim budżetem. Istotnie dowiadują się jak budować zaplecze finansowe i czego powinni unikać. Bez wątpienia dowiadują się, że szybkie pożyczki online to prawdziwe zło, które podstępnie burzą spokój tysięcy ludzi.

Nie dręcz się jeszcze bardziej, gdyż już sam fakt posiadania długów uczynił z Twojego życia piekło. Z pewnością nie jesteś z siebie dumny, że dopuściłeś do takiej sytuacji, wiec zrób coś, aby wszystko naprawić. Czy można wyjść z długów? Oczywiście, że tak, ponieważ efektywne oddłużanie pomoc prawna udzielana przez naszych najlepszych specjalistów, przynosi namacalne efekty. Istotnie całkowite oddłużenie to nie jest science fiction, tylko coś prawdziwego, co możesz mieć na wyciągniecie ręki. Wystarczy, że zostaniesz Klientem najlepszej w Polsce kancelarii oddłużeniowej, a przekonasz się, że długi można pokonać.

Niezmiernie cieszymy się, że coraz więcej osób ma świadomość tego, że z naszą pomocą może wyjść z długów. Bezsprzecznie jest to dla nas coś najcenniejszego, kiedy słyszymy od naszych Klientów, że wrócili do normalnego, spokojnego życia. Istotnie nie ukrywamy, że to właśnie nasze efektywne oddłużanie pomoc prawna uczyniły te cuda. Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzono, a my mogliśmy rozwinąć całą paletę naszych umiejętności, aby zredukować zadłużenia Klientów. Istotnie zawsze działamy tak, aby długi znikały jeden po drugim i finalnie po prostu zniknęły.

Efektywne oddłużanie pomoc prawna w sprawie z powództwa PKO BP

Masz długi i zostałeś pozwany tak jak nasza Klientka? Przede wszystkim nie chowaj doręczonego sądowego nakazu zapłaty do szuflady i zrób to, co Pani Katarzyna. Oczywiście ona przekazała swoją obronę najlepszym specjalistom z naszej Kancelarii i nie zawiedliśmy pokładanych w nas nadziej. Kolejne efektywne oddłużanie pomoc prawna, której udzieliliśmy, zakończyło się pełnym sukcesem. Istotnie procesu z bankami nalezą do tych trudniejszych, ale wiedzieliśmy jak podważyć zasadność powództwa PKO BP. W rezultacie sąd wydał wyrok oddalający w całości roszczenie banku.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Efektywne oddłużanie pomoc prawna

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget