Antywindykacja z Kancelarią Oddłużeniową

2 stycznia 2024 przez  - Portal Dłużnika

Antywindykacja z Kancelarią Oddłużeniową? Owszem! Czy czujesz się znużony ciągłym nękaniem ze strony windykatorów? Czy marzysz o tym, aby wreszcie uwolnić się od swoich długów? Odpowiedzią na Twoje problemy jest nasza Kancelaria Oddłużeniowa, która specjalizuje się w profesjonalnym oddłużaniu.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
9.007,24 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Najnowszym sukcesem naszej Kancelarii jest wygrana sprawa z Prokura

Antywindykacja z Kancelarią

Nasza Kancelaria to lider na rynku, a nasi klienci to najlepsze potwierdzenie naszego sukcesu. Działając zgodnie z obowiązującym prawem i posiadając 20 letnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić Ci skuteczną ochronę przed uporczywymi windykatorami. Już wiele osób korzystało z naszych usług i osiągnęło oszałamiające rezultaty!

Było to powództwo wniesione przez wierzyciela przeciwko klientce, która udowodniła, że jest wolna od długów! Nasza kancelaria z sukcesem reprezentowała ją w procesie sądowym, a Prokura nie miała najmniejszych szans. Sąd Rejonowy rozpatrzył sprawę dokładnie i zgodnie z prawem - oddalił powództwo w całości! To ogromny sukces, który dowodzi, że nasza kancelaria to prawdziwy wybawca dla tych, którzy chcą się uwolnić od długów.

Przede wszystkim, działamy z pasją i zaangażowaniem, aby osiągnąć maksymalne korzyści dla naszych klientów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam wypracować skuteczne strategie, które składają się na nasz sukces. Ponadto, każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się dokładnie poznać jego sytuację i potrzeby. Dzięki temu możemy zapewnić najbardziej kompleksową i spersonalizowaną antywindykację.

Antywindykacja z Kancelarią Oddłużeniową

Dlatego też, zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie emocjonalne na każdym etapie procesu oddłużeniowego. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy nie tylko doskonale znają przepisy prawa, ale też potrafią słuchać i zrozumieć Twój problem. Współpraca z nami to gwarancja, że Twoje interesy będą w pełni chronione. Antywindykacja z Kancelarią nie jest czarną magią. Tematem oddłużania zajmujemy się codziennie. Wiemy doskonale, że oddłużanie to proces długotrwały i ciężki. Antywindykacja z Kancelarią to codzienność wielu naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy masz problemy z windykatorami, czy jesteś nękany telefonicznymi czy pisemnymi wezwaniami do spłaty długów, nasza Kancelaria Oddłużeniowa będzie Twoim niezawodnym sojusznikiem. Zaufaj nam i oddaj swoje sprawy w nasze profesjonalne ręce. Nasze liczne sukcesy potwierdzają, że masz przed sobą najlepszy wybór.

Antywindykacja z Kancelarią

Wygrana w Sądzie Rejonowym to tylko jedno z naszych osiągnięć. Nasza Kancelaria z sukcesem reprezentuje klientów na wielu płaszczyznach prawa. Niezależnie od rodzaju Twojego zadłużenia, mamy rozwiązanie dla Ciebie. Możemy Ci pomóc w negocjacjach z wierzycielami, dobrze przygotować Twoją obronę przed wierzycielami, a także znaleźć sposób na odzyskanie kontroli nad Twoimi finansami.

Klientka, której udało się uwolnić od długów dzięki naszej kancelarii, to najlepsze świadectwo naszych umiejętności. Jej historia to dowód na to, że warto walczyć o swoje prawa i zaufać nam. Dzięki naszej determinacji i profesjonalizmowi osiągnęliśmy wspólny sukces.

Dlatego nie trać czasu na zastanawianie się, jak poradzić sobie z windykatorami i oddłużaniem. Skontaktuj się z nami jak najszybciej i pozwól nam pomóc Ci w uwolnieniu się od długów.

Nasza Kancelaria to gwarancja najwyższej jakości i pełnej ochrony Twoich interesów

Niech sukces klientki, która jest teraz wolna od długów, stanie się Twoim sukcesem!

Antywindykacja z Kancelarią przynosi bardzo dobre rezultaty. Wiemy doskonale, jak obronić Cię przed wierzycielami.


Oddłużanie drogich chwilówek może być przyjemne?

Oddłużanie drogich chwilówek może być przyjemne. Rzeczywiście brzmi to może dość komicznie na pierwszy rzut oka ale jeśli zagłębicie się bardziej w temat to będziecie wiedzieć, że oddłużanie drogich chwilówek z Kancelarią Oddłużeniową…

Pokazujemy na czym polega oddłużanie

My nie tylko mówimy, piszemy, ale pokazujemy na czym polega oddłużanie. Istotnie robimy to każdego dnia, reprezentując zadłużonych w sporach z wierzycielami. Oczywiście w przypadku naszej Klientki, dochodzący od niej zapłaty, wcale…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja z Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget