Kredyt z komornikiem nie istnieje

Kredyt z komornikiem nie istnieje. Nasza pomoc w oddłużaniu stanowi realne rozwiązanie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Wielu z nas może być obciążonych długami, które nie tylko wiążą się z ciężarem emocjonalnym, ale także utrudniają dostęp do kredytów czy innych usług finansowych. W takiej sytuacji każdy dłużnik może zapomnieć o kredycie czy pożyczce.

Powód: Obligo AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna WBW sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
10.106,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zna się na oddłużaniu najlepiej

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznym narzędziom, potrafimy znaleźć efektywne i skuteczne rozwiązania dla osób zadłużonych. Znamy specyfikę tej branży i jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta. Proces oddłużania z naszą kancelarią to najlepszy wybór. Przekonała się o tym jedna z naszych klientek, która zaciągając pożyczkę w parabanku nie wiedziała do końca na co się pisze. Pomoc nasza była na wyciągnięcie ręki. Kiedy klientka odebrała sądowy nakaz zapłaty, załamała się. Nie wiedziała, jak działać oraz w jaki sposób pomóc sobie. Skontaktowała się z nami i to była jej najlepsza decyzja, jaką mogła w ogóle podjąć.

Wygraliśmy kolejną sprawę w Sądzie! To potwierdzenie naszej skuteczności!

Kredyt z komornikiem nie istnieje

Wygrana sprawy oznacza, że zdobyliśmy zaufanie nie tylko naszych klientów, ale także sądów, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług. Wygraliśmy sprawę, ponieważ Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Pożyczka z parabanku stała się tylko i wyłącznie wspomnieniem a nasza pomoc była na wagę złota.

Jesteśmy świadomi, że zadłużenie to nie tylko problem materialny, ale także psychologiczny. Dlatego nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje nie tylko fachową pomoc w procesie oddłużania ale także wsparcie emocjonalne i doradztwo finansowe. Naszym celem jest nie tylko pomóc w uregulowaniu zobowiązań, ale także zapewnić klientom narzędzia do zdrowego zarządzania finansami i uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości. Tłumaczymy im zawsze krok po kroku, jak powinni działać oraz postępować aby w przyszłości nie wpaść w podobne problemy.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są w pełni zaangażowani w pomoc naszym klientom. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla jego sytuacji. Wierzymy, że każdy ma prawo do drugiej szansy i jesteśmy tutaj, aby pomóc w jej osiągnięciu. Kredyt z komornikiem nie istnieje. Pamiętajcie o tym. Pożyczka otrzymana w parabankach to absolutnie nie jest rozwiązanie, które pomoże Wam wyjść na prostą. Szybciej taka pożyczka wyczyści Wasze portfele do zera.

Kredyt z komornikiem nie istnieje

Oddłużanie to proces, który wymaga czasu i zaangażowania, ale z naszą pomocą możemy sprawić, że stanie się on łatwiejszy i bardziej efektywny. Nie trać nadziei i nie unikaj szukania pomocy w przypadku kredytu z komornikiem. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami i daj nam szansę na rozpoczęcie wspólnego procesu oddłużania i poprawy Twojej sytuacji finansowej. Z nami oddłużysz się raz i porządnie. Daj sobie pomóc. Nie załamuj się tylko walcz. Musisz walczyć o swoje pieniądze oraz o swoją przyszłość. Unikajcie parabanków. Zapamiętajcie raz na zawsze, że kredyt z komornikiem nie istnieje. Nigdy istnieć nie będzie. Żadna instytucja finansowa nie udzieli nikomu kredytu wiedząc, że osoba ma na karku komornika. W życiu należy być ostrożnym na wiele czynników, szczególnie tych finansowych. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest w stanie pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują i przede wszystkim są gotowi na oddłużanie.


Ogłaszając upadłość konsumencką możesz wrócić do żywych

Upadki bywają czasami bardzo bolesne. Niemniej jednak aby móc ponownie wstać, trzeba czasem upaść. Nie zawsze może jest to idealne rozwiązanie. W dzisiejszych czasach zdecydowanie wzrosła liczba osób, które ogłaszając upadłość konsumencką…

Kancelaria oddłużeniowa w Łodzi broni pozwaną przez Ultimo

Każda sprawa o zapłatę jest inna. Niewątpliwie wie o tym mecenas z Portalu Dłużnika i bardzo starannie poddał analizie dokumenty dostarczone przez pozwaną. Z pewnością wierzyciel wtórny, który dochodził zapłaty w sądzie,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt z komornikiem nie istnieje

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy