Kredyt lub pożyczka z komornikiem

Kredyt lub pożyczka z komornikiem – termin ten często pojawia się w wyszukiwarkach internetowych, budząc zainteresowanie wielu osób borykających się z problemami finansowymi związanymi z niespłaconymi zobowiązaniami. Niemniej jednak, warto poruszyć kwestię związaną z możliwością uzyskania takiego kredytu w Polsce. Czy jest to możliwe czy jedynie mit? Niezależnie od sytuacji nie przekreślamy możliwości zaczęcia wszystkiego od początku i doprowadzenia do sytuacji finansowej, która pozwoli nam spełnić nasze marzenia.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 18.011,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 5.049,65 zł, oddalenie w pozostałej części, brak kosztów procesu

Przestań się zadłużać, zacznij się oddłużać

Kredyt lub pożyczka z komornikiem

Kredyt lub pożyczka z komornikiem nie istnieje – ta konkretna deklaracja jest niepodważalna. Żaden bank, jakiekolwiek instytucje finansowe czy pożyczkodawcy nie udzielają kredytów osobom, które mają zaległości w spłacie pozostałych zobowiązań. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim decyzja w sprawie udzielenia kredytu jest podejmowana na podstawie analizy zdolności kredytowej wnioskującego. Zaległości w spłatach innych zobowiązań negatywnie wpływają na tę zdolność kredytową, co stanowi poważną przeszkodę w otrzymaniu dodatkowych środków finansowych.

Choć brzmi to z pewnością zniechęcająco, warto zwrócić uwagę na pewne ścieżki działania, które mogą pomóc osobom z komornikiem w poprawie swojej sytuacji finansowej.

Przede wszystkim, powinniśmy zacząć od uporządkowania naszych finansów. To oznacza, że należy pilnie spłacać wszystkie zaległości i dążyć do uregulowania zobowiązań. Warto również rozważyć zawarcie ugody z wierzycielem w sprawie spłaty zadłużenia w ratach, aby ułatwić sobie proces spłacania długów.

Równocześnie warto zastanowić się nad strukturą naszych wydatków i próbować ograniczyć niepotrzebne wydatki, które mogą przyczyniać się do naszych problemów finansowych. Dzięki temu będziemy mogli skonsolidować nasze finanse i zacząć odkładać środki na spłatę zadłużeń.

Należy również pamiętać o budowaniu pozytywnej historii kredytowej. Nawet jeśli obecnie nie spełniamy wymogów zdolności kredytowej, to regularne i terminowe spłacanie naszych zobowiązań w przyszłości może pomóc nam w poprawie naszej sytuacji.

Nie daj się zapędzić w kozi róg

W przypadkach, gdy naprawdę potrzebujemy dodatkowych środków finansowych, a posiadaną historią kredytową przeszkadza nam w uzyskaniu kredytu w tradycyjnej instytucji finansowej, można rozważyć skorzystanie z usług instytucji pozabankowych. Jednakże, przed podjęciem takiej decyzji, należy pamiętać o analizie oferty instytucji pozabankowych oraz przeczytaniu umowy przed podpisaniem. Należy zdawać sobie sprawę z wyższych kosztów i ryzyka związanego z korzystaniem z takiego kredytu. W tym właśnie miejscu chcielibyśmy się zatrzymać. Kredyt lub pożyczka z komornikiem to wyłącznie chwyt marketingowy. Jako poważna Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi odradzamy zaciąganie takiego kredytu. W przeciwnym razie wpadniecie w jeszcze większe problemy finansowe niż może Wam się wydawać.

Kancelaria Oddłużeniowa prowadzi sprawę klienta i profesjonalnie udziela mu pomocy

Kredyt lub pożyczka z komornikiem

Kiedy odezwał się do nas klient i powiedział, że dla niego świat się skończył wiedzieliśmy dokładnie, że ma sporo problemów. Niezbyt często słyszy się, że komuś skończył się świat albo komuś przez długi nie chce się żyć. Jeśli ktoś już mówi takie rzeczy to wiadomo, że ma duże problemy. Myślał, że kredyt lub pożyczka z komornikiem to będzie rzeczywiście pomoc z prawdziwego zdarzenia ale zdziwił się, kiedy wierzyciel oddał jego sprawę do Sądu I Instancji z nadzieją, że odzyska swoje pieniądze. Wiedzieliśmy, że musimy działać i nie ma na co czekać. W imieniu naszego klienta złożyliśmy sprzeciw do Sądu I Instancji, który oddalił powództwo w całości. Szczęście niesamowite. Klient nagle zaczął myśleć o swoim życiu inaczej ale uświadomiliśmy go, że następnym razem zanim podpisze taką umowę o kredyt lub pożyczka z komornikiem to niech zastanowi się 100 razy.

Konkludując, kredyt lub pożyczka z komornikiem nie istnieje w tradycyjnym rozumieniu. Żaden bank czy instytucja finansowa nie udzieli takiego kredytu osobie z zaległościami w spłacie innych zobowiązań. Niemniej jednak, z determinacją, rozsądkiem i uporządkowaniem naszych finansów możemy poprawić swoją sytuację i zacząć odkładać środki na uregulowanie naszych zobowiązań. Należy jednak zawsze pamiętać, że kredyt powinien być rozważnym sposobem finansowania i nie należy popadać w pułapkę długów. Doradztwo finansowe może okazać się nieocenioną pomocą    w osiągnięciu finansowej równowagi i spełnieniu naszych marzeń.

Zachęcamy wszystkich do kontaktu z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Jeśli wiecie, że nie poradzicie sobie z długami sami, to nie czekajcie aż sytuacja będzie tragiczna. Działajcie. Do nas wystarczy zadzwonić albo napisać e-mail. Resztą już się zajmiemy.


Szybkie pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej

Szybkie pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej nie wróżą niczego dobrego. W dzisiejszych czasach wiele osób zmagających się z finansowymi trudnościami, zastanawia się nad rozwiązaniem szukając dodatkowego finansowania. Niestety, mimo wielu obietnic przedstawianych…

Prokura przegrywa proces w sądzie

Prokura przegrywa proces w sądzie, w którym mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował pozwanego. W rezultacie sąd oddalił 3.173,08 zł, które stanowiło wysokość pretensji głównej. Bez wątpienia każdy sukces bardzo nas cieszy,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt lub pożyczka z komornikiem