Pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową

4 grudnia 2023 przez  - Portal Dłużnika

Pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową jest wręcz niezbędna do wyjścia z trudnej sytuacji finansowej. Każdy z nas ma inną sytuację finansową i inne problemy. Niektórzy ludzie świetnie dają sobie radę z rozwiązywaniem tego typu problemów ale inni nie mają na tyle odwagi ani samozaparcia aby z tym całym systemem walczyć.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
5.160,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zadłużenie w dzisiejszych czasach może wynikać z wielu czynników, takich jak utrata pracy, problemy rodzinne czy też problemy zdrowotne. Nigdy nie wiadomo, co nas w życiu spotka i jakie niespodzianki czekają na nas za rogiem.

Pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową

Czy czujesz, że długi utrudniają Ci normalne funkcjonowanie? Ciągłe telefony ze strony wierzycieli nie dają Ci spokoju? Nie martw się! Jest na to rozwiązanie! W Łodzi znajduje się najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa, która pomoże Ci odzyskać finansową wolność i raz na zawsze pozbyć się uciążliwych długów!

Pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową

Nie ma nic gorszego niż życie w ciągłym stresie związanym z zadłużeniem. Kiedy faktury do płacenia gromadzą się na biurku, a listy od wierzycieli łapią pył na dole skrzynki pocztowej, trudno jest znaleźć chwilę spokoju. Nie wspominając już o nieustannym nękaniu ze strony windykatorów, którzy nie dają Ci złapać oddechu. Ale nie musisz dłużej żyć w tym strachu! Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi daje Ci narzędzia, aby odbić się od dna i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu - rozdział pełen wolności finansowej i spokoju.

Głównym celem naszej Kancelarii jest zapewnienie profesjonalnej pomocy zadłużonym. Wiemy, że sytuacja, w której się znalazłeś, może przytłoczyć i wydaje się nie do ogarnięcia. To dlatego nasz zespół doświadczonych prawników, doradców finansowych i ekspertów od oddłużania jest tutaj, aby Cię wesprzeć. Zbieramy wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojego zadłużenia, aby mieć pełen obraz sytuacji. Następnie opracowujemy spersonalizowany plan działania, który dopasowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jednym z naszych najważniejszych narzędzi, które stosujemy w naszej pracy, jest indywidualne negocjowanie warunków spłaty długu. Zaufasz nam, gdyż mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania, które sprawią, że spłata długu nie będzie już takim uciążliwym obowiązkiem. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to klucz, który otworzy Ci drzwi do wolności finansowej!

Pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową nie kończy się na negocjacjach. Oprócz tego, oferujemy również doradztwo w zakresie finansów. Uważamy, że aby uniknąć powtórzenia błędów przeszłości, ważne jest, aby zrozumieć, jak zarządzać swoimi finansami. Nasza Kancelaria sprawi, że nauczysz się zdrowych nawyków finansowych, które pozwolą Ci utrzymać stabilność w przyszłości i unikać zbędnych długów.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest obrona procesowa i tutaj chcielibyśmy się na chwilę zatrzymać. Przedstawiamy poniżej wyrok Sądu I Instancji. Sąd oddalił powództwo w całości. Klient nasz, który borykał się z zadłużeniem wreszcie mógł odetchnąć z ulgą i zapomnieć o tym nieszczęsnym długu.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Po pierwsze, jesteśmy zespołem pełnym pasji, zapału i profesjonalizmu. Każdy z naszych pracowników jest specjalistą w swojej dziedzinie i ma na uwadze dobro klienta. Po drugie, dbamy o to, abyś czuł się zaangażowany i dobrze poinformowany na każdym etapie procesu. Nasze drzwi są zawsze otwarte, a Ty jesteś zawsze ważną osobą dla nas. Po trzecie, uznajemy, że nasza praca to nie tylko wsparcie finansowe, ale również etyczne zadanie. Dlatego też naszą misją jest pomóc Ci w powrocie na prostą, bez względu na to, jak duże są Twoje zadłużenia.

Na koniec - pamiętaj, że nie jesteś sam! Pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową to droga do wolności finansowej. Nie czekaj ani chwili dłużej! Skontaktuj się z nami już dziś i daj nam szansę na to, abyśmy mogli Ci pomóc. Nie musisz już dłużej żyć w ciągłym stresie i obawach. Nasza Kancelaria rozwieje Twoje wątpliwości i poprowadzi Cię za rękę przez cały proces odzyskiwania wolności finansowej. Niech nasze spotkanie będzie początkiem nowego rozdziału dla Ciebie - rozdziału, w którym długi przestaną być Twoim przekleństwem, a staną się tylko wspomnieniem przeszłości.


Pomoc naprawdę zadłużonym to nasza codzienność

Pomoc naprawdę zadłużonym jest na wyciągnięcie ręki. Codziennie spotykamy się z ludźmi, którzy popadli w długi i mają trudności finansowe. Wielu z nich nie wiedzą, jak sobie poradzić i jak wyjść z…

Chcesz walczyć z długami? Oddłużamy w sprawie z Obligo

Pozwana przez Obligo zadawała sobie pytanie, jak wyjść z długów. Bez wątpienia kobieta zrozumiała, że ma poważny problem i musi zacząć naprawiać popełnione błędy. Oczywiście w jej głowie kłębiły się najróżniejsze rozwiązania,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc zadłużonym z Kancelarią Oddłużeniową

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget